Kendilerinde sorun çıkarmadı diye RX 5700 XT önerenler

Sizce güncel fiyatıyla alınır mı?

• Evet

Oy: 51 34,2%
  • Hayır

Oy: 98 65,8%

• Oy verenlerin toplamı
    149

359149

Hectopat
Makaleler
4
Selam dostlar. Yakındığım konu başlıkta olduğu gibi. Sorunlarından haberdar olmadan veya kendilerinin kartı sorun çıkarmadığından RX 5700 XT gibi bir kartı önerenler. Kart fiyat performans ama driver sorunları ve fazla güç çekmesi almamak için büyük nedenler. Bu kart alınmaması gereken bir para israfı bana kalırsa. Her ne kadar F/P olsa da driver sorunları insanı kanser edecek cinsten. Örnek vermek için Pazar gününden itibaren açılan bulabildiğim 5700 XT konularını aşağıya bırakıyorum. Eğer fikrime katılmıyorsanız aşağıda sebebiyle belirtirseniz mutlu olurum.

Bende RX 5700 XT Gaming X var çok sesli ve ısınıyor QP bilişim diye bir yerden adamlara 4 kez teknik servise gitti iade de etmediler ısrar etmemize rağmen ekran kartını değiştirdik dediler hep oyunlarda kırmızı yeşil çizgiler çıkıyor, kasıyor ve ısınıyor. Benim hatam sanmıştım ilk başta belki ben anlamıyorum diye düşündüm ama yok benimle alakası yok cidden kötü, fikrine katılıyorum aldığıma çok pişmanım.

Selam dostlar. Yakındığım konu başlıkta olduğu gibi. Sorunlarından haberdar olmadan veya kendilerinin kartı sorun çıkarmadığından RX 5700 XT gibi bir kartı önerenler. Kart fiyat performans ama driver sorunları ve fazla güç çekmesi almamak için büyük nedenler. Bu kart alınmaması gereken bir para israfı bana kalırsa. Her ne kadar F/P olsa da driver sorunları insanı kanser edecek cinsten. Örnek vermek için Pazar gününden itibaren açılan bulabildiğim 5700 XT konularını aşağıya bırakıyorum. Eğer fikrime katılmıyorsanız aşağıda sebebiyle belirtirseniz mutlu olurum.

Teknoloji ürünü almak şans işidir.

Tabii öyle fakat siz kaç kere "RTX 2060 siyah ekran sorunu" veya "RTX 2060 Wattman hatası" gibi başlıklar gördünüz? Gördüyseniz bile bunların kaçı NVIDIA kaynaklıydı?
Dediğiniz çok doğru bir şey. NVIDIA'ın o tarz sorunları yok.

Ben sadece RX 5700XT alanların bende bir sorun yok diyenlere yazdım.

Yeni konular

Geri
Yukarı