Kendimi çok yalnız hissediyorum

batuhanheheh

Centipat
Daha fazla  
Kendimi aşırı yalnız hissediyorum. Hiç arkadaşım yok hiç kimse benimle konuşmak istemiyor. Gibime geliyor okulda birisiyle muhabbet edemiyorum. Çünkü sallamıyorlar ve bu durumdan dolayı yalnız kaldım. Not: Sinifta tek yalnız benim.

Kendimi aşırı yalnız hissediyorum. Hiç arkadaşım yok hiç kimse benimle konuşmak istemiyor. Gibime geliyor okulda birisiyle muhabbet edemiyorum. Çünkü sallamıyorlar ve bu durumdan dolayı yalnız kaldım. Not: Sinifta tek yalnız benim.

Dostum insanların senle konuşması için yalakalık yapıp, yalan söyleyip, sevmedigin şeye seviyorum deyip, kendi benliginden vazgeçmektense, yalnız kalmak iyidir. Seni sen oldugun için veya seninle aynı uğraşlara sahip kişiler elbet karşına çıkacaktır. Daha yaşın çok küçük, önünde koca bir hayat var. Lise, üniversite, iş hayatı gibi o kadar fazla insanlarla tanışacaksın ki, sadece dogru zamanı bekle.

Dostum insanların senle konuşması için yalakalık yapıp, yalan söyleyip, sevmedigin şeye seviyorum deyip, kendi benliginden vazgeçmektense, yalnız kalmak iyidir. Seni sen oldugun için veya seninle aynı uğraşlara sahip kişiler elbet karşına çıkacaktır. Daha yaşın çok küçük, önünde koca bir hayat var. Lise, üniversite, iş hayatı gibi o kadar çok fazla insanlarla tanışacaksın ki, sadece dogru zamanı bekle.

Sağ olun hocam bu bana çok iyi geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı