Kendimi nasıl değiştirebilirim?

Hocam yöntem size kalmış, ben okuldan bir kız arkadaş edindim sonra onun ortamında takıla takıla 3 oldu 5 oldu derken zamanla arttı. Tanıdık biri yoksa da bahçede otururken falan muhabbet eden kızlar varsa konuda fikrinizi belirtin, sonra gördükçe selamlaşın naber nasılsın instasini alirsiniz zamanla böyle gelişir. En azından bende böyle olmuştu.
Çok zor hocam. Esenyurt gibi kötü bir yerde yaşıyorum :/

Çok zor hocam. Esenyurt gibi kötü bir yerde yaşıyorum :/
Hocam hiç bulaşmayın o zaman. Belki iyi birine denk gelirsiniz belki salağın birine denk gelirsiniz, ya mutlu olur sorununuz çözülür ya da taklaya gelirsiniz. Bence alınacak risk değil, sanal arkadaştan devam edin. Discordunuz varsa arada sırada konuşabiliriz isterseniz, nick: .winzee. ekleyebilirsiniz.

Hocam hiç bulaşmayın o zaman. Belki iyi birine denk gelirsiniz belki salağın birine denk gelirsiniz, ya mutlu olur sorununuz çözülür ya da taklaya gelirsiniz. Bence alınacak risk değil, sanal arkadaştan devam edin. Discordunuz varsa arada sırada konuşabiliriz isterseniz, nick: .winzee. ekleyebilirsiniz.
Discordum var hocam ekleyeyim.

İradeniz yeterince güçlü değilse yapamazsınız. Hoşlanmadığınız bir eylemi gerçekleştirmeden önce iki kere düşünüp hareket edin, zamanla oturacaktır. İlgi alanıyla kişiliği de birbiriyle karıştırmayın. 🙂

İradeniz yeterince güçlü değilse yapamazsınız. Hoşlanmadığınız bir eylemi gerçekleştirmeden önce iki kere düşünüp hareket edin, zamanla oturacaktır. İlgi alanıyla kişiliği de birbiriyle karıştırmayın. 🙂
İradem çok güçlü değil hocam ya

Lisedeyim hocam 17 yaşındayım.

Kız arkadaş nasıl edineceğim.

Kiz olarak sanalda tanidiklarim var gercekte cok yok.
Bol bol kitap oku. Öyle dandik şeyler değil ama. Felsefe, Siyaset, Din, Roman. Kaliteli kalemlerden oku, zamanla gelişirsin. Olgunlaşmana da katkı sağlar.

Geri
Yukarı