Kendimi nasıl geliştirebilirim?

neolsunismim

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 22 yaşındayım. Sakarya üniversitesinde uluslararası ticaret ve finansman okuyorum. Geçen sene hazırlık okudum ve şu an 1. sınıfım. Evde tek kalıyorum ve bütün günüm boş geçiyor. Finaller Online olacağından bir hayli rahatım. Problemim çok tembel olmak. Yani evde bütün günümü bilgisayar karşısında bitiriyorum ve kendime yönelik hiçbir fayda sağlamıyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum ama dediğim gibi aşırı tembelim. 10 gün sonra sınavlar başlayıp bitecek ve 4 ay boş kalacağım. Sizin önerileriniz nelerdir? Nelerle uğraşmamı tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evden çıkmadığını söylüyorsun ilk olarak konfor alanından çık gerisi gelir. Yani biz sana örneğin basketbol oyna desek bile zaten evden çıkmayan birisi için çok uçurum bir cümle olur. İlk olarak konfor alanından kurtul.

Fitness'a başlayabilirsin. Çünkü gerçekten bir şey yaptığını ve bu şeyin karşılığını aldığını hissettiren bir spor fitness. Bununla uğraşırken dil de öğrenebilirsin. Ama biz burada sana ne söylersek söyleyelim her şey senin kafanda bitiyor. Sen yapmak istemedikten sonra söylediğimiz her şey boş.

Merhaba, 22 yaşındayım. Sakarya üniversitesinde uluslararası ticaret ve finansman okuyorum. Geçen sene hazırlık okudum ve şu an 1. sınıfım. Evde tek kalıyorum ve bütün günüm boş geçiyor. Finaller Online olacağından bir hayli rahatım. Problemim çok tembel olmak. Yani evde bütün günümü bilgisayar karşısında bitiriyorum ve kendime yönelik hiçbir fayda sağlamıyorum. Kendimi geliştirmek istiyorum ama dediğim gibi aşırı tembelim. 10 gün sonra sınavlar başlayıp bitecek ve 4 ay boş kalacağım. Sizin önerileriniz nelerdir? Nelerle uğraşmamı tavsiye edersiniz? Teşekkür ederim.
Hocam acilinden bir sorum var hazırlık nasıldı önerir misiniz?

Hocam acilinden bir sorum var hazırlık nasıldı önerir misiniz?
Ben çok memnun kaldım. İngilizce gelişimi olarak çok tembeldim yani çok çalışmadım ama geçtim hazırlığı. En yakın arkadaşlarımı orada tanıdım ve hala beraberiz. Özellikle öğretmenimiz çok iyiydi. Sen Sakarya Üniversitesi'nde mi hazırlık okumayı düşünüyorsun ?

Yeni konular

Geri
Yukarı