Kendimi nasıl geliştirebilirim?

Nemİx

Decapat
Daha fazla  
Her gün boş boş bir şekilde bilgisayar başına oturup zamanımı boşa harcıyorum. Lütfen bana bir öneri verin hayatımı boşa harcıyormuş gibi hissediyorum ne gibi tavsiyeleriniz var varsa söyler misiniz?

Her gün boş boş bir şekilde bilgisayar başına oturup zamanımı boşa harcıyorum. Lütfen bana bir öneri verin hayatımı boşa harcıyormuş gibi hissediyorum ne gibi tavsiyeleriniz var varsa söyler misiniz?
Grafik tasarım, programlama vb. şeyler öğrenebilirsin. Yabancı dil de güzel bir alternatif.

Yaş önemli. 20 altıysa hemen yazılıma atıl grafik ve animasyon tasarım öğren ileride mutlaka ekmeğini yersin. 25 civarı ise zaten artık oyun hayatını kısıtlaman gerekiyor bir işte çırak olarak başlayıp ustalaşabilirsin. Denersin işleri hangisini seversen. Yurtdışı hayaliin varsa da mutlaka İngilizce'yi öğren. Ben İngilizce'nin önemini yeni yeni anladım artık 2.Dil olarak bile saymıyorlar Almanca Fransızca arıyorlar İngilice zaten kesin bilecen diyorlar. Dil şart.

Güzel dostum, daha kocaman bir hayatın var sanırım daha küçüksün.
Bilgisayar nereye kadar böyle?
İleride zaten anlayacaksın ben niye böyle yaptım, oynadım vs.
sana önerim spora başla, sosyal aktivitelere katıl.
Arkadaşlarınla dışarı çık dolaş.
İnsanlarla tanış.
Dil gerçekten çok önemli, her türlü İngilizce bilmen lazım, onu yoksayıp İspanyolca'da öneririm.
Spor çok önemli, basketbol, yüzme, fitness tarzı yerlere gidebilirsin.
Bulunduğun bölgede park tarzı bir yer varsa sabah koşusu falan yap.
Derslerine çalış, birçok faktör var önemli olan senin yapmayı istemen.
Burada sorarsın, okursun. Sonra bir şeyler yapmazsan bu hayatta çoktan elenmişsindir.
Klasik şeyler söylemiş olabilirim ama bu şekilde.
Ögüvenli ol, bilgisayardan uzaklaş, kendine iyi bak.
Sağlıcakla.

Geri
Yukarı