Kendimi tanıyamıyorum

568832

Centipat
Artık kendimi tanıyamıyorum. Bilmiyorum belki ergenlik diyebilirsiniz gelip geçer diyebilirsiniz ama ben artık kendimi tanıyorum. Ne yapmak istediğimi bilmiyorum. 2 aydır ne yaptığımı anlamış değilim. 2 aydır istemediğim kararları verdim ama karar verirken sanki verdigim kararı istiyormusum gibi oluyor sonra üstünden bir süre geçince çok pişman oluyorum neden bu iki ay içinde bana böyle oldu neden...

Ben psikoloji okumadım ilgimde yok ancak bazen bir süre kendi içinize çekilmeniz çoğu şeyin ilacı olabiliyor (Kesinlikle bunu yap tarzı bir şey söylemiyorum lütfen anlaşılmasın vebalini almak istemem sedece fikir oluşsun istedim)

Ergenlik demek klişe gelecek biliyorum belki değildir de fakat, olgunlaşmaya başladığın için yani bir şeylerin farkına vardığın için ki buda ergenlik oluyor. Her şey b*ktan geliyor. Yani normal bence herkes neredeyse yaşıyor bunu. Geçer mi sana kalmış.

Sonuçta büyüyorsun, kendini tekrardan tanımaya başlıyorsun. Bunu yeniden doğmak gibi düşün. Ergenliğin aşamalarında normal şeyler bunlar. Biraz daha büyüdüğünde bu his kaybolacak ve tekrardan zevk alacaksın hobilerinden.

Geri
Yukarı