Kendinden büyük birini sevmek

Bwerken

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar aynı iş yerinde çalıştığım bir kızdan hoşlanıyordum. Bu aralar birbirimize yakınlaştık ancak aramızda 2 yaş var ben 25 o 27. Artık ciddi düşünüp ilerisi için hareket etmek istiyorum ancak ailem dahil çevremdeki herkes erkek kadından 3-4 yaş büyük olmalıdır diyor ve bu yüzden. Ben aşırı arada kaldım çünkü sonuçta ciddiye giderse ilişki bu durum ileride nasıl veya ne şekilde etkiler bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Fikirleriniz nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu aralar birbirimize yakınlaştık ancak aramızda 2 yaş var ben 25 o 27.
Arada bulunan yaş farkı fazla değil. Ben kadının erkekten 30 yaş büyük olduğu ilişkiler biliyorum. Sorun olmaz.

Arkadaşlar aynı iş yerinde çalıştığım bir kızdan hoşlanıyordum. Bu aralar birbirimize yakınlaştık ancak aramızda 2 yaş var ben 25 o 27. Artık ciddi düşünüp ilerisi için hareket etmek istiyorum ancak ailem dahil çevremdeki herkes erkek kadından 3-4 yaş büyük olmalıdır diyor ve bu yüzden. Ben aşırı arada kaldım çünkü sonuçta ciddiye giderse ilişki bu durum ileride nasıl veya ne şekilde etkiler bilmiyorum. Ne yapmalıyım? Fikirleriniz nedir?

Klasik söylentiler. Tanıdığım çok kişi var öyle. Etraftaki söylentilere kulak asmayıp, harekete geçmelisiniz. Unutmayın kimse kimsenin umurunda değildir. Yaş çok önemli değil hem söylentiler zaten kendini belli ediyor dar bir bakış açısı olarak. Tavsiye verirler fakat bunu kabul ederseniz katlanan siz olursunuz. En azından neden yapmadım diye dert yanmazsınız. İstediğinizi yapın derim ben. Teşekkürler. :)

Ne alaka, erkek neden büyük olmalı? Hoşlandığınızı söyleyin, o da bu saçma zihniyetteyse konuşmayın bir daha.

Hocam siz birbirinizi sevdikten sonra o senden 2 yaş büyükmüş sen ondan 2 yaş büyükmüş bir anlamı olmaz. Çevrenizdekileri duymamazlıktan gelin.

Yeni konular

Geri
Yukarı