Kendinden yaşça büyük birini sevmek

Platonik olduğu sürece normal fakat kendini ona açtığında o şahsın değer yargılarına göre ters bir cevapla karşılaşabilirsin veya işler yolunda gidebilir de, az bir ihtimalle.😃

Burada yaş farkının oldukça fazla olduğunu varsaydığımı belirtmeliyim.🙂

Son düzenleme:
Kadınların büyük olması bence daha iyi. Daha olgun oluyorlar, ergen kafasından çıkıp ne isteyip ne istemediklerini biliyorlar. Kendimden büyükleri, kendimden küçüklere göre daha öncelikli tutarım tercih sıralamamda. Eğer kafa yapınız uyuyorsa ve birbirinizi de seviyorsanız kimse bir şey diyemez.

Toplumun kalıplaşmış saçma kurallarını aklınızdan çıkarın. Bu hayat sizin hayatınız, yönetilmeyin, yönetin.

Son düzenleme:
Kadınların büyük olması bence daha iyi. Daha olgun oluyorlar. Kendimden büyükleri, kendimden küçüklere göre daha öncelikli tutarım tercih sıralamamda. Eğer kafa yapınız uyuyorsa ve birbirinizi de seviyorsanız kimse bir şey diyemez.

Toplumun kalıplaşmış saçma kurallarını aklınızdan çıkarın. Bu hayat sizin hayatınız, yönetilmeyin, yönetin.
Çok haklısın. Bende daha olgun ve düzgün hareketler sergiledikleri için öncelikli olarak kendimden büyüklere ilgi duyuyorum.
Platonik olduğu sürece normal fakat kendini ona açtığında o şahsın değer yargılarına göre ters bir cevapla karşılaşabilirsin veya işler yolunda gidebilir de, az bir ihtimalle.😃

Burada yaş farkının oldukça fazla olduğunu varsaydığımı belirtmeliyim.🙂
Şuan bilmiyor ama aramız iyi gibi aynı işyerinde çalışıyoruz. İleride bir ışık görürsem açılmayı düşünüyorum.

Çok haklısın. Bende daha olgun ve düzgün hareketler sergiledikleri için öncelikli olarak kendimden büyüklere ilgi duyuyorum.
Fikirlerimiz aynı. Bu aşamadan sonra olduğun gibi olmaya devam edeceksin. Umarım kadının da yaş konularında katı kuralları yoktur, her şey istediğin gibi gider.

Fikirlerimiz aynı. Bu aşamadan sonra olduğun gibi olmaya devam edeceksin. Umarım kadının da yaş konularında katı kuralları yoktur, her şey istediğin gibi gider.
Umarım. Kendi yaşıtlarımdan çektiğim onca saçma davranıştan sonra düzgün giden bir ilişkinin bana iyi geleceğini düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı