Kendine arkadaş bulamayan birisi ne yapmalı?

Uzun zamandır DC kullanıyorum. 2018 yılları falan güzeldi ancak şu an nedense Discord'da kendime hiç uygun insan bulamıyorum. 1yıldır bu böyle. Bugün tam buldum derken oyun hesapları çalan, kumar ile falan ilgilenen birisini bulmuşum. İlçede kendime uygun insanda yok gibi (sanal dışında şansım yok yani) sizce ne yapmalıyım?

Benim ne çevrem ne de bir arkadaşım yok en azından forumda insanlara yardım edeyim diyorum sizde burada takılabilirsiniz.

Benim 2,3 tane düzgün samimi olduğum liseden kalma arkadaşım var gayet yeterli oluyor her akşam dc giriyoruz haxball vb oynuyoruz zaten nerede çokluk orada b..luk demişler.
Meslek hayatında zaten yeteri kadar iş arkadaşınız olacaktır fazlasına gerek yok diye düşünüyorum ben.

Benim 2,3 tane düzgün samimi olduğum liseden kalma arkadaşım var gayet yeterli oluyor her akşam DC giriyoruz HaxBall vb oynuyoruz zaten nerede çokluk orada b. Luk demişler.
Meslek hayatında zaten yeteri kadar iş arkadaşınız olacaktır fazlasına gerek yok diye düşünüyorum ben.

Yok işte 1taneye bile razıyım ama yok :(

Arkadaş bulmak ortam ile ilgili hocam. Hem sanalda hem de gerçekte olan şey bu. Eğer ortamdaysanız çok kolay arkadaş bulabiliyorsunuz yani creepy vs değilseniz. Sorun sizde değil bence sadece ortamında değilsiniz. Bunun içinde çok kasmayın, hem sanalda hem gerçekten ortamlara girin ve bol bol sohbet edin. Elbet olacaktır. Bu arada sanalda FRP grupları, gerçekte ise okul/üni ortamlarını kolay arkadaş edinilen yerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı