Spor yapan birisi dövmeyi ne zaman yapmalı?

Kalıcı dövme çıkmaz. Lazerle çıkar oda işkenceden daha beterdir. Yol yakınken vazgeçin. İlerde pişman olursunuz.

Hocam yaşınız kaç ileride pişman olabilirsiniz.

18 yıllardır dövme yaptırmak istive dövmeyi birkaç ay bekletiyorum eğer %100 eminsem yaptırırım şu ana kadar pişman olmadım.

Bana kalırsa gerek yok. Celal Şengör'ün dediği gibi:

Kağıt mıyım ben üstüm bir şeyler çizilsin. Hiç gerek yok. İnsanım ben yahu! :D

Kalıcı dövme çıkmaz. Lazerle çıkar oda işkenceden daha beterdir. Yol yakınken vazgeçin. İleride pişman olursunuz.

Zaten dövmem var.

Sadece ne zaman yaptırmak doğru olur onu arıyorum.

18 yıllardır dövme yaptırmak istive dövmeyi birkaç ay bekletiyorum eğer %100 eminsem yaptırırım şu ana kadar pişman olmadım.

Zaten dövmem var.
Peki bir şey diyemem ama dövme bozulmaz fakat kaslar belirgin oldukça dövme deniz gibi yamulur. Vücut bir süre sonra kas seviyesini durduruyor. Artık kaslarınız dışardan hep aynı oluyor. Ozaman yaparsın.

Vücut tam bir zaman vermez zaman içinde kendiniz fark edeceksiniz. Ama 19 yaşındaki biri için çok gelişeceğini söyleyebilirim. Dövmeciye sorarsanız kas için dövme ayarlayabilir.

Hocam mesela doğru anladıysam 1 yıl olunca spor yapalı sırtıma dövme yaptırsam sırt sorun çıkarmaz gibi.

Başka nereler olabilir hocam sayar mısınız?
Mesela diz kapağı olur mu?

Bende spor yapıyorum diz kapağında dövme güzel olmaz. Kendiniz deneyin diz kapağı çok buruşuyor. Boyun kısmı olabilir. Bilek olabilir. Ense olabilir. Gibi gibi. İnternetten de bulabilirsiniz harun abi gibi :D böyle yerlerde kaslar kendini çok göstermiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı