Kendini kötü bir durumda Ryan Gosling zanneden bir kuzenim var

Yusuf Tuna Elcan

Centipat
Daha fazla  
Şimdi benim ergen bir kuzenim var. Bu çocuk sosyal olamadı. Annesi neredeyse bu yaşına kadar (15 yaşında) dışarı çıkartmadı. Tek arkadaşı ben oldum. Şimdi bu çocukla bugün kavga ettik. Kavgada şöyle bir söz söyledi: "ben barbienin baş rolünde oynadım."
Bende pek güzel değilim ama çocuk çirkin bu yüzden eskiden de böyle cümleler kuruyordu ama ben mizah diye pek de takmıyordum.
Dediğim gibi mizah diye zannetmiştim. Olay daha kötüymüş çocuk kendini gerçekten ryan gosling zannediyor. Heryerde ben ryan gosling diye tanıtıyor. Sigara gibi bir şey içiyor. Canı sıkıldığında yani kendisine "ryan gosling değilsin" denildiğinde millete sataşıyor.
Discord'dan arkasından ne yalanlar söylüyor. Sadece kendisini üstün görüyor Doki Doki de sayori denen karakteri sevgilisi zannediyor.
Bilmiyorum bu çocuğu psikoloğa mı götürüyim. (olayın önde ryan goslingle alakası yok ama çocuk bu karakteri ôğrendiğinde böyle şeyleri yapmaya başladı.) Not: Troll değildir.

Çocuk bu karakteri ôğrenmeden ôğrence çok iyi bir çocuktu bu arada.

Şimdi benim ergen bir kuzenim var. Bu çocuk sosyal olamadı. Annesi neredeyse bu yaşına kadar (15 yaşında) dışarı çıkartmadı. Tek arkadaşı ben oldum. Şimdi bu çocukla bugün kavga ettik. Kavgada şöyle bir söz söyledi: "ben barbienin baş rolünde oynadım."
Bende pek güzel değilim ama çocuk çirkin bu yüzden eskiden de böyle cümleler kuruyordu ama ben mizah diye pek de takmıyordum.
Dediğim gibi mizah diye zannetmiştim. Olay daha kötüymüş çocuk kendini gerçekten ryan gosling zannediyor. Heryerde ben ryan gosling diye tanıtıyor. Sigara gibi bir şey içiyor. Canı sıkıldığında yani kendisine "ryan gosling değilsin" denildiğinde millete sataşıyor.
Discord'dan arkasından ne yalanlar söylüyor. Sadece kendisini üstün görüyor Doki Doki de sayori denen karakteri sevgilisi zannediyor.
Bilmiyorum bu çocuğu psikoloğa mı götürüyim. (olayın önde ryan goslingle alakası yok ama çocuk bu karakteri ôğrendiğinde böyle şeyleri yapmaya başladı.) Not: Troll değildir.

Çocuk bu karakteri ôğrenmeden ôğrence çok iyi bir çocuktu bu arada.
Aradan baya geçmiş ama hala aynı ise yazayım dedim.

Çocuğun kendini ben sanması ayrı bir garip. Oysaki ona benzemiyor muşum bile. (!)
Bu Ryan Gosling ben olayı bir mizahtan ibaret fakat bazı insanlar bunu yanlış anlıyor.

Bu "Meme"'nin asıl olayı; Ryan Gosling çoğunlukla filmlerde yalnız adam rolünü aldığı için sosyal medyada aynı ben derler. Çünkü yalnız takılıyor, az konuşuyor.

Fakat durum bu çocuk gibiyse bu Meme'den çıkartıyor bu memenin amacı etrafta ben Ryan Gosling'im demek değil. Psikolog yerine Ryan Gosling içeriği bakmadığı şartıyla kendi halinde bırakıldığı takdirde sıkılır ve geçer. Doki Doki oyunundaki sayori sanması harip. Ryan Gosling ve animeyi bir tutmuş olması ayrı bir ilginç. Bu tür durumlardan sosyalleşerek kurtulur. Dediğim gibi Ryan Gosling için dediğim yöntemi yapabilirsiniz ama çok anime izliyorsanız onun için psikolog gerekir.

Hala aynı mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı