Kendini sürekli tekrar eden oyunlar nasıl bitirilir?

Sound Track

Centipat
Yer
Almanya Hamm
Mesela bazı oyunlar vardır. Hep aynı şeyi tekrar tekrar yaparsınız, bir süre sonra sıkar. Örneğin Borderlands 2. Oyunda sürekli silahla yaratık öldürüp en sonunda boss öldürerek devam eden bir oyun. Oyunda 15 saatim var ve ilk 10 saatte çok eğlenmiştim ama kendini hep tekrar ettiği için artık haftada 1 ya da 2 kere giriyorum o oyuna. Sizce böyle kendini tekrar eden ve sıkan oyunları nasıl bitirebilirim? Siz oyunu yarıda bırakıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mesela bazı oyunlar vardır. Hep aynı şeyi tekrar tekrar yaparsınız, bir süre sonra sıkar. Örneğin Borderlands 2. Oyunda sürekli silahla yaratık öldürüp en sonunda boss öldürerek devam eden bir oyun. Oyunda 15 saatim var ve ilk 10 saatte çok eğlenmiştim ama kendini hep tekrar ettiği için artık haftada 1 ya da 2 kere giriyorum o oyuna. Sizce böyle kendini tekrar eden ve sıkan oyunları nasıl bitirebilirim? Siz oyunu yarıda bırakıyor musunuz?
Çok uzamazsa bırakmam.

Borderlands 2 ve Pre-Sequel'i biraz oynadıktan sonra bırakmıştım. Ben bitiremiyorum.

Mesela bazı oyunlar vardır. Hep aynı şeyi tekrar tekrar yaparsınız, bir süre sonra sıkar. Örneğin Borderlands 2. oyunda sürekli silahla yaratık öldürüp en sonunda boss öldürerek devam eden bir oyun. Oyunda 15 saatim var ve ilk 10 saatte çok eğlenmiştim ama kendini hep tekrar ettiği için artık haftada 1 ya da 2 kere giriyorum o oyuna. Sizce böyle kendini tekrar eden ve sıkan oyunları nasıl bitirebilirim?

Hocam beğenmediyseniz ya da artık sıkıldıysanız oynamanın bir mantığı yok. Oyunların amacı eğlenmek veya zaman öldürmek değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı