Kendinize ne kadar iyi bakıyorsunuz?

Kaç puan aldınız?

• Oy verenlerin toplamı
    73
1-) Günlük planlar bana göre değil. Benim plan ve programlarım 2 hafta ile 3 ay arasında bir zamana yayılmış durumdadır. X saatinde şunu yap, Y dakikasında bunu yapa gelemiyorum. O tip bir yaşam benim için aşırı monoton olurdu. Hedeflerim ve sorumluluklarımı zamanında yerine getirebilirsem kendimi başarılı sayıyorum. Uyku düzenimin olmaması bunda büyük bir etken. Ne zaman uykum gelirsem o zaman yatarım. Bu saat 5.30 da olabilir. 15.15 de. Gece yatılır, sabah kalkılır benim için geçerli değil.

2-) Hobilerim var. Hatta bazılarını sosyal üzerinde belirli konularda da dile getirdim. Bkz.

3-) Kişisel bakım konusu biraz karışık. Saçlarım uzun olduğu için bakmam gerekiyor. Ancak losyon, el kremi, yüz maskesi vs işlerine gelemiyorum. Saç bakımı sadece.

4-) 52 kg olduğum için ihtiyaç duymuyorum. Gideceğim yer 1 KM'nin altında ise yürüyerek gidiyorum. 3. kata asansör yerine merdiven kullanarak çıkıyorum. Malum Covid19 yüzünden asansörler pek de güvenli sayılmaz.

5-) Kitap okumak için kitap okumam. Her gün X sayfa kitap okurum diyemem ama merak ettiğim kitabı açıp okurum. Ama düzenli değilimdir bazen yılda 1 kitaba kadar düştüğü olur.

6-) Kişisel gelişim videoları, kitapları okumayı kast ediyorsanız, hayır. Dün ile bugün arasında bir fark olmasını sağlamaya çalışıyorum diyelim.

Özel olmazsa eğer,fotoğrafını çektiyseniz atma şansınız var mı? Araba konusunda biraz ilgiliyim.
Buyurun hocam. Nasıl olmuş bu sefer yaptığım.
Özel olmazsa eğer,fotoğrafını çektiyseniz atma şansınız var mı? Araba konusunda biraz ilgiliyim.
Kusura bakmayın cezam vardı. Buyurun.
118715743_196920141848615_3758605791017111091_n.jpg

1- Benimde iş ile beraber yaptığım rutinler ve planlar oluyor. Geniş açıdan bakarsam yılda 1 kere yurt dışına gitmeye çalışıyorum. Türkiyede gitmediğim bir yere gitmeye çalışıyorum vs. (pandemi haric :D )

2- Kahve demleme/kavurma/öğütme, Tenis, bitkiler

3- Benimde iyi bir tıraş bakım setim var. Ayrıca krem vs dikkat etmeye çalışıyorum. Kıyafet konusuda keza.

4- Sabah yürüyüşleri, tenis antremanı, yoga ve arada evde basit spor hareketleri

5- Bunu yapamıyorum. :(

6- Kendi projelerimi yapiyor, bos vakitlerde stackoverflow'da sorulara cevap vermeye calisiyorum vs.

Kendime puanım 50. :)

Yaş=21 Puan=40
Haftanın 5 günü spor yaparım. Her gün 1.5 saat kitap okurum. Kişisel bakımıma aşırı önem veririm. Ergenliğimde 1 tane sivilcem yoktu. Hobilerim arabama cila atmak. Bir sürü cila pasta cila aksesuarları aldım. Hatta bu gün polisaj makinesi aldım. Arabamı aldığım günden beri yıkarım. Yıkadıktan sonra pasta cila atarım.
Arabaya kendinden daha iyi bakıyorsun gibi hissettim kardeşim kendimden biliyorum :D

Yeni konular

Geri
Yukarı