Kendinize PlayStation yapın

Konuda PS3 emülatörü gördüm, elimde Dualshock 4 var, emülatör ile oynayabilir miyim?
Oynayabilirsiniz.

Rehber güzel olmuş ancak PowerPC mimarili bir cihazı x86 mimarili bir cihazda emüle etmek hem performans kaybına sebep oluyor hem sıkıntı çıkarıyor. Aklınızda kalsın.

Örneğin diyelim ki oyun GTA V, oyun PC'de var. Emülator ile oynamak yerine Steam'den satın alıp oynayın. Yayılın koltuğa, işte size PS.

Dualshock 4 PS3'de de PC'de de kullanılabilmekte.

PS4'de PS3 oyunlarını oynamak için tek çözüm PS Now. Cell CPU yüzünden PS Now'a bağlısınız.

Oynayabilirsiniz.

Rehber güzel olmuş ancak PowerPC mimarili bir cihazı x86 mimarili bir cihazda emüle etmek hem performans kaybına sebep oluyor hem sıkıntı çıkarıyor. Aklınızda kalsın.

Örneğin diyelim ki oyun GTA V, oyun PC'de var. Emülator ile oynamak yerine Steam'den satın alıp oynayın. Yayılın koltuğa, işte size PS.
Bende onu öneriyorum. Benim bahsettiğim PS3 özel oyunlarını nasıl oynatılacağı.

RPCS3, çok fazla sistem kaynağı isteyen bir öykünücüdür. Ucuz bir laptop ile PS3 oyunlarını oynayamazsınız. Sağlam sisteme sahip bir bilgisayar lazım.
Tabi ki orası öyle çalıştırmak kolay değil. Ancak RPCS3 kullanmadan Steam'den bir oyun alıp oynanabilir. PS3 özel oyunlarını oynamak isteyenler için RPCS3'ü öneriyorum.

PS'yi PS yapan, 1 tane fan ile tüm sistemi soğutmaktır.

Birde şuan yanımda Full-ATX kasa var. İçinde fan sayısı 5. 12 cm PSU fanı ezgoz, 8 CM egzoz fanı. 12 CM içeriye hava veren bir fan. 8 cm işlemci fanı, 8 cm ekran kartı fanı, 8 cm ekran kartına hava veren fan. Toplam 5 fan.

Yuh :D

Yeni konular

Geri
Yukarı