Kendinizi değiştirmeye karar verseniz nasıl bir alışveriş yaparsınız?

Daha fazla  
Evet konu başlığında yazdığım gibi, kendimi 0'dan geliştirmek istiyorum. 17 yıllık hayatım da bir bilgimin olmadığını hayatımı boşa geçirdiğimi fark ettim. Artık paramı kendimi değiştirmek için harcayacağım sizce nasıl bir alışveriş yapmalıyım? Kitap, yeni kıyafetler vs. önerebileceğiniz bir şey varsa alabilirim. Kendimi bilgilendirmek için her seyi veririm yeter ki fikir verin.

O geceye gidebiliyor muyum? O geceye gidebiliyorsam olayın yaşanmasına engel olurdum. Gidemiyorsam kaçırdığım tüm fırsatları değerlendirirdim.

Evet konu başlığında yazdığım gibi, kendimi 0'dan geliştirmek istiyorum. 17 yıllık hayatım da bir bilgimin olmadığını hayatımı boşa geçirdiğimi fark ettim. Artık paramı kendimi değiştirmek için harcayacağım sizce nasıl bir alışveriş yapmalıyım? Kitap, yeni kıyafetler vs. önerebileceğiniz bir şey varsa alabilirim. Kendimi bilgilendirmek için her seyi veririm yeter ki fikir verin.

Değişim zaten kendiliğinden olan bir durum ve bunun üstesinden gelemez insanoğlu ya da engelliyemez. Şahsi görüşüm olsa da bu denilen ifadeler kendimi nasıl geliştirebilirm sorusuna dönmeli. Bunun için çok pahalı bir kıyafete, telefona, ayakkabıya ihtiyacın yok.
Hayatı daha iyi yaşamak, görmek, yorumlamak... Adlı sorulara cevaplıyabildiğin an kafidir.

Abi sen bana öneri verdin sıra bende. Uğruna yaşadığın birşey olsun. Mesela ben bilim adına yaşıyorum insanlığı değiştirmek istiyorum. Sende böyle hedefler koyabilirsin bence. En azından hayatına yeni bir renk ve yeni bir hava katarsın.

Değişim zaten kendiliğinden olan bir durum ve bunun üstesinden gelemez insanoğlu ya da engelliyemez. Şahsi görüşüm olsa da bu denilen ifadeler kendimi nasıl geliştirebilirm sorusuna dönmeli. Bunun için çok pahalı bir kıyafete, telefona, ayakkabıya ihtiyacın yok.
Hayatı daha iyi yaşamak, görmek, yorumlamak... Adlı sorulara cevaplıyabildiğin an kafidir.

Hocam ben sorayım yapmak istiyorum kendimi nasıl geliştirebilirim nedir tavsiyen?

Abi kendini bilgilendirmek istersen hangi konuda olursa olsun önerebilecegim bir sürü kitap var istediğin bir konu varsa başlangıçtan ileri düzeye kadar sayabilirim.

Öyle geliştiriyorum deyip yapamazsın ki öncelikle kişisel hayatını düzene sokmalısın uyku saati düzenli yemek ondan sonra ilgilenmek istediğin alanı bulmalısın sonra o alan hakkında bilgi alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı