Kendinizi değiştirmeye karar verseniz nasıl bir alışveriş yaparsınız?

Abi ben genelde D&R, kitap yurdu, BKM Kitap, Trendyol veya Hepsiburada'dan alıyorum daha önce hiç bu siteden alışveriş yapmadım. Hatta altta koyduğum fotoğraf da da gözüküyor. Abi ben senin yerinde olsam hem daha ucuza hem de daha güvenli bir şekilde BKM Kitap'tan alırdım kitabı.

Anladım. Ailem e kitap siparişi vericeğimi söyleyince ne kitabı olduğunu sordular. Kişisel gelişim kitapı olduğunu söyledim. Mümin sekman kişisel ataleti yenmek adın da kitabımız olduğunu söyledi. Bunu okuyabileceğimi söylediler. Kitapla ilgili bir bilgin var mı?

Dostum yardımcı mı olmaya çalışıyorsun, troll müsün belli değil.
Hayır hocam yanlış anlasildiysam sizden özür dilerim. Tabii ki Trol yapmıyorum. Sadece hayatınız ile ilgili önemli kararlar aldığınız zaman kendinizi ufak bir şeyle ödüllendirin. Zamanı geldiğinde, sözlerinizi hatırlayıp içinizde ufak bir tebessüm olur.

Hayır hocam yanlış anlasildiysam sizden özür dilerim. Tabii ki trol yapmıyorum. Sadece hayatınız ile ilgili önemli kararlar aldığınız zaman kendinizi ufak bir şeyle ödüllendirin. Zamanı geldiğinde, sözlerinizi hatırlayıp içinizde ufak bir tebessüm olur.

Şimdi anladım. Teşekkür ederim dostum.

Anladım. Ailem e kitap siparişi vericeğimi söyleyince ne kitabı olduğunu sordular. Kişisel gelişim kitapı olduğunu söyledim. Mümin sekman kişisel ataleti yenmek adın da kitabımız olduğunu söyledi. Bunu okuyabileceğimi söylediler. Kitapla ilgili bir bilgin var mı?
Abi maalesef hiç duymadım bile. Ama bence ailen öneriyorsa bir bildikleri vardır. Kitabın adı baya güzel duruyor tabi kitabı kapağı veya ismiyle yargılamamak lazım ama bence bir deneyebilirsin okumayı. Eğer beğenmezsende ailene beğenmedim dersin sepetindeki kitapları alırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı