Kendinizi hiç hacker gibi hissettiniz mi?

denizlov

Hectopat
Makaleler
1
Ben hissettim. Eskiden Facebook şifrelerini ''mehmet1234'' ve benzeri yapan insanlar vardı bunların hep hesabına girerdim hacker gibi hissederdim. :ROFL: Tabi sonradan güçlü şifre oluşturmayı öğreniyorlar benim sayemde. :yaz:

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana ihanet eden bir arkadaşımın Instagram'da 5k kadar takipçisi vardı. Ben de fake hesap açıp bir link attım. Lütfen şunu izle çok komik yazmıştım. Sahte bir Insta sitesi çıkıyor ve giriş yapıyor videoyu izlemek için. Ama Instagram değil. Kısaca Phishing yöntemi. Bütün fotolarını silip hesabı da silmiştim. Ertesi gün okulda ben yaptım dedim. Kavga çıkınca üstüne de dayak yemişti. O kendimi Anonymous üyesi gibi hissediyordum. :matrix: :D

Bir kaç ay önce bir sitede bu tür şeylerle ilgili bir film izlemiştim. İsmi ''Ben kimim?'' idi. Onu izledim ve oldukça beğendim başarılı ve senaryosu güzel bir filmdi. Onu izlerken ister istemez kendimi oradaki karakterlerin yerine koyuyordum ve bende öyle hissetmiştim. Ama gerçekten çok kaliteli bir yapımdı. Boş zamanınızda izlemenizi tavsiye ediyorum.

Hacker Okan Crypter v1.1 programını çalıştırdığımda eğer dudaklarımda kötü bir karıncalanma yaşanmıyorsa işte o zaman kendimi gerçek bir hacker gibi hissediyorum. 😀

24c719594451c24d800a7373b2363464.png

Ben hissettim. Eskiden Facebook şifrelerini ''mehmet1234'' ve benzeri yapan insanlar vardı bunların hep hesabına girerdim hacker gibi hissederdim. :ROFL: Tabi sonradan güçlü şifre oluşturmayı öğreniyorlar benim sayemde. :yaz:
Roblox'un sistem dosyalarına virüs enjekte edince hissetmeye başladım.

Hacker Okan Crypter v1.1 programını çalıştırdığımda eğer dudaklarımda kötü bir karıncalanma yaşanmıyorsa işte o zaman kendimi gerçek bir hacker gibi hissediyorum. 😀

Hocam dosya ekleyince ne oluyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı