Kendinizi tanıtın anlatın

Hayatınız nasıl?

• Ortaokul

• Hala lisedeyim

• Dertlerim var

• İşim var, param var

• Açlıktan ölecek durumdayım

• Bilmem

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
INFP-A ve 9w8 kişiliğe sahibim. Genel olarak nasıl biri olduğum hakkında fikir verir.

Bilgisayarları seven bir lise öğrencisiyim. Biraz daha içe kapanığım.
Bir bilgisayarı 7/24 çalışır durumda tutup bir şey yapmasından zevk alıyorum. Özellikle o bilgisayar 7/24 çalışmak için tasarlanmamışsa veya alakası olmayan bir cihazı sunucu olarak kullanıyorsam.
Hava soğukken soğutucudan çıkan yoğun ısıyı ve fanın hava akımı sesini seviyorum.

Trance, elektro, melodik dubstep ve progresif müzikleri seviyorum. Hatsune Miku (Vocaloid) seviyorum. Yani neredeyse tamamen sentez. Bilgisayarlara olan sevgimden bu tarz müzikleri seviyor olabilirim.

Son düzenleme:
Öncelikle iyi forumlar. Yeni yeni meslek hayatına atılmış, koşuşturma içinde yaşayan biriyim. Mesleğimden memnunum o konuda bir sıkıntım yok. Böyle olmasına rağmen samimi olduğum insan sayısı pek azdır. Yemek aralarında eve geldiğimde biraz oyun oynar kendimi dinlediririm. O da son zamanlarda sarmıyor ya neyse. Bazen dışarı çıkar kulaklığı takar boş boş yürür müzik dinlerim. Ufak tefek şeylerle mutlu olmaya çalışıyorum. Sade diyebileceğim bir yaşantım var. Yurt dışına çıkmayı planlıyordum ama pandemi vs girdi ne yapacağız bakacaz artık. Çok mutlu olmasam da genel olarak yaşantımdan az çok memnunum. Discorddan arada sohbet etmek isteyen varsa sesli pek gelemesemde müsait olduğumda konuşabiliriz. Herkese iyi forumlar dilerim.

Ben Efe 14.5 yaşındayım forumda 1 yıla yakındır varım en sevdiğim tatlı soğuk baklava en sevdiğim yemek lahmacun kıyafetlerimin temiz ve miss gibi yumuşatıcı kokmasını severim aksi taktirde o kıyafeti giyinmek istemem.

AÖF okuyorum ders notu hazırlıyorum. 3500-5000 TL arası işe girsem benim için süper olur. Sigortam olacak. Maddi anlamda geleceğe yatırım ve bağımsızlığımı kazanacağım.

Bir denemeden düşük net yaptim diye babamla kavga ettim ve okumaz adam olmazsin diyor..
Halbuki azıcık moral verse belki daha iyi olurdum.

19 yaşında üniversite okuyan her geçen gün dertlerle boğuşan oyun oynamayı hayatının bir parçası olarak kabul eden çevresi tarafından pek sevilmeyen bir insanım.

Geri
Yukarı