Kendinizi tanıtın anlatın

Hayatınız nasıl?

• Ortaokul

• Hala lisedeyim

• Dertlerim var

• İşim var, param var

• Açlıktan ölecek durumdayım

• Bilmem

Sonuçları sadece ankete oy verdiğinizde görebilirsiniz.
Technopat'ta nasıl insanlar olduğunu merak ediyorum. İstediğiniz kadar uzunca yazabilirsiniz. Okurum hepsini.
Zaman harcamak istemezseniz bile kısaca anlatabilirsiniz.

Ben kendim hakkımda şeyleri Blog'da ve hakkında kısmında yazdım. Oradan bakabilirsiniz.
Kısaca maaşlı bir işe sahip olmak isteyen, yalnız, moralsiz bir insanım.

Lise öğrencisi ama okulla bir bağı olmayan sadece gidip kaynatıp geri gelen, her sınava kopya ile giren, tıraş parasını çıkarmak için aç kalan gereksiz biriyim.

Pokemon'a bayılan, anime izlemeyi seven, Warband'a 8000 saat gömen, maNga dinlemeyi çok seven bir lise öğrencisiyim.

Ortaokula gidiyorum, yani öğrenciyim. Gelecek konusunda biraz kaygılıyım. Oyun oynamayı ve forumlarda takılmayı severim. Durumumuz orta halli, geçinebiliyoruz ama yeni bir şeyler almamız çok zor...
Çok sıradan ve monoton bir yaşamım var diyebilirim.

Aşkı bir türlü anlayamamış, kitap okumaktan ve müzik dinlemekten inanılmaz zevk alan, mantık ve analitik düşünmeye çok önem veren, çevremdekilerin beni çok sevdiği, benim de onları sevdiğim fakat aşık olduğum kişi ile konuşamadığım için mutlu olamayan bir üniversite öğrencisiyim.

6 yıldır satış uzmanı olarak özel bir şirkette monoton bir şekilde masa başında çalışan, aldığı maaşla ailesine ve kendine bakan normal bir insanım. Giyinmeyi ve özel yemekler yemeyi hobi edinmiş ve parasını buna harcayan biriyim. Evim veya arabam yok kendime ait. Bu maaşlarla zaten kaliteli bir hayat imkansız. İşim yokken forumda oyalanıyorum. Ciddi bir ilişkim yok, para evlenecek kadını bulduramıyor maalesef.

Technopat'ta nasıl insanlar olduğunu merak ediyorum. İstediğiniz kadar uzunca yazabilirsiniz. Okurum hepsini.
Zaman harcamak istemezseniz bile kısaca anlatabilirsiniz.

Ben kendim hakkımda şeyleri Blog'da ve hakkında kısmında yazdım. Oradan bakabilirsiniz.
Kısaca maaşlı bir işe sahip olmak isteyen, yalnız, moralsiz bir insanım.

Oyun oynamayı, gezmeyi, alışveriş yapmayı, yemek yemeyi, uyumayı, genelde çok çabuk kötü olayları atlatan, kısasa kısas olan, iyilik yapmayı seven bir insanım.

2.5 yıldır 2 arabamın borcunu ödemeye çalışan ve "rahatça geçinmek için çalışmaya" çalışan işitme engelli bir Bilgisayar Mühendisi. İşimi seviyor muyum? Evet. Peki yetiyor mu? Hayır. Niye? Çünkü ne kadar çok çalışsam halen para yetmiyor.
Allah şifa versin. Üzüldüm. Bu arada borçlar bitmez. 3 yıldır falan bizde araba borcu ödüyoruz. Kredi ve faiz yüzünden çok fazla artıyor borçlar.

Geri
Yukarı