Kene ısırığı nasıl anlaşılır?

Sıradan bir yaraya benziyor ve evet kene ısırığı olsa şimdiye belirtiler çoktan etkisini göstermişti. Yine de içinizde şüphe kalmaması adına doktora görünmekte fayda var.

Yara kabuğunu almışsınız gibi gözüküyor. Yine de doktora gitmenizi öneririm.

Annemi daha önce 2 defa kene ısırmıştı. Anneme kafası vucudum da kalsa elimle çıkarabilir miyim dedim, yok kafasını gömdüğü zaman çıkaramazsın dedi. Zaten yara kabuğu gibi bir şeydi.
Sıradan bir yaraya benziyor ve evet kene ısırığı olsa şimdiye belirtiler çoktan etkisini göstermişti. Yine de içinizde şüphe kalmaması adına doktora görünmekte fayda var.

O yara gibi bir seydi sanırım dediğiniz gibi ama yolduğum zaman biraz kızarıklık oldu, kabardı falan. 5 10 dakika sonra kızarıklık şişlik yok oldu gibi bir şey.

Annemi daha önce 2 defa kene ısırmıştı. Anneme kafası vucudum da kalsa elimle çıkarabilir miyim dedim, yok kafasını gömdüğü zaman çıkaramazsın dedi. Zaten yara kabuğu gibi bir şeydi.

Dostum sen keneyi elinle çıkarmaya kalkarsan kafası içerde kalır. Kafası içerde kalırsa vücuduna zehiri verir. O yüzden uzmanlar kesinllikle doktora gidin diyor.

Geri
Yukarı