Keneetic Extra DSL çık sıcak çalışıyor

Aybo59

Centipat
Merhaba arkadaşlar Keneetic Extra DSL modemini aldım. Modem güzel çalışıyor fakat acayip ısınıyor, yanıyor yani bildiğin. Bu modem böyle sıcak mı çalışıyor, sorun olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Keneetic Extra DSL modemini aldım. Modem güzel çalışıyor fakat acayip ısınıyor, yanıyor yani bildiğin. Bu modem böyle sıcak mı çalışıyor, sorun olur mu?
Modemi en son ne zaman kapatıp açtınız? Bir de cihazı daracık bir alana yerleştirdiyseniz hava çıkışı olmadığından ısınıyor olabilir.

Bende Omni DSL var. Fazla sıcak değil. Her modem ısınabiliyor. Etrafını açık tutun.

Isınması normal ama el yakacak derecede ısınıyorsa rahat hava alabilecek şekilde konumlandırın.
Üretici uzun kullanım için ürettiklerini, bu yüzden de açıp - kapama tuşu koymadıklarını söylüyor. Haftada bir kapatıp açıyorum; herhangi bir problem yaşamadım.

Isınması normal ama el yakacak derecede ısınıyorsa rahat hava alabilecek şekilde konumlandırın.
Üretici uzun kullanım için ürettiklerini, bu yüzden de açıp - kapama tuşu koymadıklarını söylüyor. Haftada bir kapatıp açıyorum; herhangi bir problem yaşamadım.
El yakacak derece değilde altı daha çok ısınıyo tek bendemi böyle diye merak etmiştim tamam ozaman sağolun birde bişey sormak istiyorum 5ghz özelliğini sürekli almak için keneeticin paneliden 2.4ghzi devre dışı bırakalım mı ve daha iyi çalışması için herhangi bir ayar yaptınız mı

Geri
Yukarı