Kepçe kulak ameliyatı

Alkank35

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhaba. Uzun zamandır olmayı istediğim kepçe kulak ameliyatı vardı aklımda ve oldum. 19 gün oldu ameliyatı olalı, aslında biraz heyecanlıydım kulaklarımı görmek için sabırsızlanıyordum. Yaklaşık 5 gün önce sargılarım açıldı ve bandanaya geçtim. Bu sürede kulaklarımı görme fırsatımda oldu ve açıkcası biraz hüsrana uğradım, neden diye sorarsanız. Kulağımın biri Anya'ya diğeri Konya'ya bakıyor olması, aralarında 2 3 milimlik bir açılma farkı var bende bu konu üzerinden sizlere sormak fikirlerinizi almak istedim. Çünkü yavaştan bunu sorun haline getirip kafama takmaya başlamış olabilirim. Yorumlarınızı lütfen kırmadan gerçekleri yansıtarak alay etmeden yapınız teşekkürler.

118653074_229697371793726_5281845408093515184_n.jpg

Aslında önceki halin o kadar da ''Kepçe'' denilecek kadar yokmuş, ama olan olmuş artık. Yeni halinin de hiç bir şeyi yok merak etme. Belki burun ameliyatı gibi zamanla düzelecek bir şeydir. Ayrıca nerede oldunuz ve ne kadara yaptırdınız?

Öncelikle eskisine göre gayet iyi bence. Anya Konya olayını tam anlamadım. Benim görebildiğim tek kusur fotoğrafta sağda duran kulağın üst kısmının girinti varmış gibi gözükmesi. Bu eskisine göre çok ufak bir kusur diye düşünüyorum.
Çizgi çektiğim yerden bahsediyorum. Fotoğrafı bu şekilde kullanmamın sakıncası yoktur umarım.
118653074_229697371793726_5281845408093515184_n.jpg

Yalnız fotoğrafın çekim açısından mı yoksa kafanızı daha mı fazla eğdiniz ondan mı anlamadım ancak ilk fotoğrafta da kepçe kulak açıları farklı. Yani ikisi de aynı derecede öne eğik değil. Bu durumdan kaynaklı olarak iki kulağa birbirinden farklı işlem yapılmış olabilir.

En doğru açıklamayı doktorunuz yapacaktır, ona bir danışın ve aklınıza takılan şeyleri sorun.

Sen demeden fotoları buraya atsan bir Allah'ın kulu senin bahsettiğin farkı anlamaz, gerçek hayatta da kimse anlamaz emin ol. Bazen favorilerim biri diğerinden 1 2 mm kısa oluyo amaan diyorum aynı anda zaten kimse ikisini de göremez, sal gitsin. Kimse gelipte senin kulaklarına bakmaz, acaba biri ötekinden bir iki milim farklı mı demez. Takıntı yapmana gerek yok.

Sana şöyle moral veriyim, benim de aynı şekil ufaktan diğeriyle bağımsızlığı var. Bu normal, çok kafaya takmamak lazım.

Ameliyat geçirmemiş insanlarda da bu çok var, dert etme.

Yakışmış.

Geçmiş olsun doktorunuz gerekli hesaplamaları yaptırmıştır bunu görmezden geleceğini sanmıyorum ama yine de en doğru bilgiyi doktorunuza sorun bence ben kendim kulağınızda farklı bir şey göremedim.

Aslında önceki halin o kadar da ''Kepçe'' denilecek kadar yokmuş, ama olan olmuş artık. Yeni halinin de hiç bir şeyi yok merak etme. Belki burun ameliyatı gibi zamanla düzelecek bir şeydir. Ayrıca nerede oldunuz ve ne kadara yaptırdınız?
Ege üniversitesinde totalde bütün masraflar 2000 lira tuttu

Ege üniversitesinde totalde bütün masraflar 2000 lira tuttu
Hocam bende İzmir'deyim ve Burun ameliyatı olmayı planlıyorum. Sanırsam devlette dediğiniz gibi 2-3K arası gidip geliyormuş fiyatlar. Doktor seçimi çok önemli burada ama. Şunu bil cidden 10 numara olmuş. İnsan kendine aynada baktıkça illa ki bir kusur bulur zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı