Kernel Power 41 63 hatası

memoc1an

Hectopat
Arkadaşlar, merhaba ben 4 ay önce bir sistem topladım. İlk 1 ay hiçbir şekilde kapanma olmadı ama ondan sonra artık oyunlardayken kapanma sorunları başladı, bunun çözümü nedir? Isınma sorunu yok.

Sistemim: Anakart: ASUS TUF B450-PLUS GAMING anakart.
Ekran kartı: ASUS STRIX RX 570.
Işlemci: AMD Ryzen 5 2600 six Core.
Güç kaynağı: Cooler Master Elite V3 600W.
SSD: Hyper X 480 GB.

Not: Kasamda 2 fan var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, merhaba ben 4 ay önce bir sistem topladım. İlk 1 ay hiçbir şekilde kapanma olmadı ama ondan sonra artık oyunlardayken kapanma sorunları başladı, bunun çözümü nedir? Isınma sorunu yok.

Sistemim: Anakart: ASUS TUF B450-PLUS GAMING anakart.
Ekran kartı: ASUS STRIX RX 570.
Işlemci: AMD Ryzen 5 2600 six Core.
Güç kaynağı: Cooler Master Elite V3 600W.
SSD: Hyper X 480 GB.

Not: Kasamda 2 fan var.

Overclock yaptınız mı? İşlemci veya Ekran kartına?

Yeterli gücü vermediği için mi?
Bir de alacaksam en az kaç Watt almam gerek

İstenilen gücün 2 katını veriyor zaten PSU'nuz. Büyük ihtimal ömrünü tamamlamak üzere olabilir. Sisteminiz ortalama 350-400W'lık bir enerjiye ihtiyaç duyuyor zaten. Sorunun kesinlikle PSU'da olduğunu öğrenmek için bu değerlerde bir PSU bulup denemeniz sizin için daha iyi olacaktır maliyet açısından.

İstenilen gücün 2 katını veriyor zaten PSU'nuz. Büyük ihtimal ömrünü tamamlamak üzere olabilir. Sisteminiz ortalama 350-400W'lık bir enerjiye ihtiyaç duyuyor zaten. Sorunun kesinlikle PSU'da olduğunu öğrenmek için bu değerlerde bir PSU bulup denemeniz sizin için daha iyi olacaktır maliyet açısından.
Tamam çok sağolun ama anlamadığın tek şey 4 ay oldu ne ara ömrü bitti

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı