Çözüldü Kernel Power 41 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kirknewsted

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar merhaba, direkt konuya giriyorum;

Sistem:

3200G.
BIOSTAR A320M h.
2x8 Ballistix (x. M. P. İle çalışıyor)
Aigo GP650.

Kernel Power hatası alıyorum sürekli CS:GO oynarken, diğer oyunlarda pek vakit geçirmediğimden test etmedim.

BIOS sürümü: A32ES715.

Alttaki konuda denenen testler mevcut, yine OCCT Power'a soktum, bu sefer uzun tutacağım.

PC Aniden Yeniden Başlatılıyor | Donanım Arşivi Forum (donanimarsivi.com)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kabloları kontrol eder misiniz? Yedekte duran başka kablolar varsa onları kullanabilirsiniz. Çünkü PSU kaynaklı bir sorun gibi gelmeye başladı.

Ek olarak Windows'u yasal olmayan yollarla mı aktifleştirdiniz? Bence öyle yapmışsınız.

Bu tarz zararlı içeriklere izin mi vermişler? Hayret... Neyse o halde aşağıdaki rehber ile o işlemi kaldırın. Sorun devam ederse yeni olay görüntüleyicisi raporunuzu paylaşabilirsiniz.

Zararlı içerik mi? KMSpico ile değil CMD'den manuel olarak etkinleştiriyorsunuz. Nasıl bir zararı var ki? Ben de bu şekilde etkinleştirdim, hiçbir zararını göremedim.
Verilen linkteki 5. adımdaki komutu incelerseniz, resmi olmayan bir KMS sunucusu atandığını görebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam, arada çift taraflı bir bağlantı olmalı. Bu durumda, 3. parti bir sunucuyla aranızda çift taraflı bağlantı olmalı. Oradan gelen veriler bir yana, sizden de oraya veri akıyor demektir. Akan veriler hakkında net bir bilgim olmasa da şu durumda ben olsam güvenmezdim.

Verilen linkteki 5. adımdaki komutu incelerseniz, resmi olmayan bir KMS sunucusu atandığını görebilirsiniz. Yanlış hatırlamıyorsam, arada çift taraflı bir bağlantı olmalı. Bu durumda, 3. parti bir sunucuyla aranızda çift taraflı bağlantı olmalı. Oradan gelen veriler bir yana, sizden de oraya veri akıyor demektir. Akan veriler hakkında net bir bilgim olmasa da şu durumda ben olsam güvenmezdim.
@87546
Bu tarz zararlı içeriklere izin mi vermişler? Hayret... Neyse o halde aşağıdaki rehber ile o işlemi kaldırın. Sorun devam ederse yeni olay görüntüleyicisi raporunuzu paylaşabilirsiniz.

Yok hocam arkadaş aktif değil izin gelmiyor.
Direkt formatlasam yine aynı yola ulaşırım değil mi?
Yok gerçekten kafayı yiyeceğim, yine oluyor...

@Recep Baltaş hocam son çare sizi etiketlemek sanırsam.
Prizi değiştirdim 10TL'lik prizde sorun çıkmadı.
Konu çözüldü olarak işaretlenebilir, yeni adam akıllı bir priz alacağım.

Son düzenleme:
@87546

Yok hocam arkadaş aktif değil izin gelmiyor.
Direkt formatlasam yine aynı yola ulaşırım değil mi?
Yok gerçekten kafayı yiyeceğim, yine oluyor...

@Recep Baltaş hocam son çare sizi etiketlemek sanırsam.
Prizi değiştirdim 10TL'lik prizde sorun çıkmadı.
Konu çözüldü olarak işaretlenebilir, yeni adam akıllı bir priz alacağım.
Sorun hala devam ediyormu

@West07 Hayır, kendiliğinden gitti. O prizde de sorun çıktı tekrar eskisini taktım ben de. Muhtemelen elektrik hattında sorun vardı belediye çalışma yaptıktan sonra gitti.
Bend üç gün önce PSU fişi kiasa diye gitim s-link PSU fişi aldım ondan sonra PC kapanıp açıldı sonra PSU nun kendi fisinine geri döndüm
Bend üç gün önce PSU fişi kiasa diye gitim s-link PSU fişi aldım ondan sonra PC kapanıp açıldı sonra PSU nun kendi fisinine geri döndüm
İade edicem s-llik fişi vatan geri alır iade herhalde

Yeni konular

Geri
Yukarı