Çözüldü Kernel Power 41 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kirknewsted

Hectopat
Makaleler
6
Arkadaşlar merhaba, direkt konuya giriyorum;

Sistem:

3200G.
BIOSTAR A320M h.
2x8 Ballistix (x. M. P. İle çalışıyor)
Aigo GP650.

Kernel Power hatası alıyorum sürekli CS:GO oynarken, diğer oyunlarda pek vakit geçirmediğimden test etmedim.

BIOS sürümü: A32ES715.

Alttaki konuda denenen testler mevcut, yine OCCT Power'a soktum, bu sefer uzun tutacağım.

PC Aniden Yeniden Başlatılıyor | Donanım Arşivi Forum (donanimarsivi.com)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kernel Power 41 sizin bilgisayarınızı normal yollardan kapatmadığınızda olay görüntüleyicisinde görebileceğiniz bir hatadır. Minidump dosyasını paylaşırsanız ilgilenirler.

Kernel Power 41 sizin bilgisayarınızı normal yollardan kapatmadığınızda olay görüntüleyicisinde görebileceğiniz bir hatadır. Minidump dosyasını paylaşırsanız ilgilenirler.
Minidump mavi ekran sorunlarında kullanılıyor diye biliyorum, benim sorunum direkt yeniden başlatması, ne mavi ekran ne başka bir şey yok.

Olay Görüntüleyicisi raporunuzu paylaşır mısınız? Bi' inceleyeyim. Ha bu arada raporu aldıktan sonra MediaFire'a yükleyebilirsiniz.

Eğer bir hata varsa oraya kaydediliyordur. Siz bir kontrol edin orada bir dosya mevcut mu diye.
Minidump klasörü görünmüyor.
Olay Görüntüleyicisi raporunuzu paylaşır mısınız? Bi' inceleyeyim. Ha bu arada raporu aldıktan sonra MediaFire'a yükleyebilirsiniz.

Hemen hallediyorum biraz bekleteceğim.

Umarım yanlış yapmamışımdır.

Kernel1'i "Yönetim Olayları" diğerini "Sistem" bölümünden aldım.

Son düzenleme:
Evet, hızlı başlatma kaynaklı görünüyor. Windows üzerinde yer alan hızlı başlatmayı kapatabilirsiniz. Nasıl kapatmanızın gerektiği aşağıda yer alıyor.

"Denetim Masası>Donanım ve Ses>Güç seçenekleri>Güç tuşlarının ne yapacağını seç" kısmından "Hızlı Başlatma"yı kapatın.

Yeni konular

Geri
Yukarı