Kernel Power 41 hatası

sqeax

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, benim bilgisayarım oyundayken pat diye kendini resetliyor olay görüntüleyicinden baktığımda Kernel Power 41 diye bir hata yazıyor.
Ve olay görüntüleyicinde bir sürü aynı tarihte hatalar var, bunlar ve Kernel Power hatası yüzünden bilgisayar kendine reset atıyor olabilir mi?

1620742357624.png
1620742551830.png
1620742577894.png

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU sorunu olma ihtimali var ama elektrik şebekesi de hiç masum değildir bunu belirtmek isterim.

Evet binanın elektrik şebekesinde sorun olabilir dedik ve başka binalarda da denedik RX570 varken.

Evet binanın elektrik şebekesinde sorun olabilir dedik ve başka binalarda da denedik RX570 varken.

Ve sonuç hala aynıydı.

Power seç, Play de bakalım.

Bekliyorum.

1620744213974.png

Ve sonuç hala aynıydı.

Bekliyorum.

Eki Görüntüle 1018586
Arkadaşlar test ederken pc kapandı gene.
Bi yarım saat test edebilirsin. Sorun çıkmazsa bu defa 3D seçip dene.
Maalesef gene resetledi kendini.
Arkadaşlar test ederken pc kapandı gene.

Maalesef gene resetledi kendini.
Bilgisayar zorlanınca reset atıyor olabilir mi?

Sorunun güç kaynağında olma ihtimali çok yüksek. Garantiye gönderin derim.
Bilmiyorum fakat eskiden farklı ekran kartı varken her oyunda menüde resetliyordu dedim ya size o zaman farklı psu takıp gene denemiştik ve aynı sorun gene devam ediyordu.
Bilmiyorum fakat eskiden farklı ekran kartı varken her oyunda menüde resetliyordu dedim ya size o zaman farklı psu takıp gene denemiştik ve aynı sorun gene devam ediyordu.
Kafayı yememe ramak kaldı.

Yeni konular

Geri
Yukarı