Kernel Power 41 hatası

sqeax

Decapat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Merhaba, benim bilgisayarım oyundayken pat diye kendini resetliyor olay görüntüleyicinden baktığımda Kernel Power 41 diye bir hata yazıyor.
Ve olay görüntüleyicinde bir sürü aynı tarihte hatalar var, bunlar ve Kernel Power hatası yüzünden bilgisayar kendine reset atıyor olabilir mi?

1620742357624.png
1620742551830.png
1620742577894.png

Son düzenleyen: Moderatör:
O halde Olay Görüntüleyicisi raporunuzu paylaşır mısınız? Sistem logları olsun lütfen. Ek olarak dosyayı MediaFire'a yükleyip indirme linkini paylaşabileceğinizi hatırlatayım.

O halde olay görüntüleyicisi raporunuzu paylaşır mısınız? Sistem logları olsun lütfen. Ek olarak dosyayı MediaFire'a yükleyip indirme linkini paylaşabileceğinizi hatırlatayım.

Olay görüntüleyicisi raporunu nasıl paylaşabilirim?

Olay görüntüleyicisi raporunu nasıl paylaşabilirim?

Ha pardon link atmışsınız. Bir an yüklenmedi de :D

Olay Görüntüleyicisi raporunu nasıl paylaşabilirim?

Nasıl paylaşacağınıza ilişkin rehberi mesajımın sonunda verdim. O rehbere göre paylaşırsanız hiçbir sorun olmaz.

Nasıl paylaşacağınıza ilişkin rehberi mesajımın sonunda verdim. O rehbere göre paylaşırsanız hiçbir sorun olmaz.
PSU yu OCCT de teste soktuğumda bilgisayar gene kendini resetledi.

Son düzenleme:
Biliyorum, saçma gelebilir fakat bir çözüm önerim var. BIOS güncel değilse güncelleyin, beta sürümde ise stabil sürüme geri çekin. BIOS zaten güncel ise BIOS'u varsayılan ayalara geri döndürün. Daha sonra Windows üzerinde bulunan Hızlı Başlatma seçeneğini kapatıp sistemi yeniden başlatın. Buna rağmen sorunun devamı halinde PSU'yu garantiye gönderin derim. (Farklı yerde de denedim dediğiniz için farklı prize takmanızı istemedim.)

Biliyorum, saçma gelebilir fakat bir çözüm önerim var. BIOS güncel değilse güncelleyin, beta sürümde ise stabil sürüme geri çekin. BIOS zaten güncel ise BIOS'u varsayılan ayalara geri döndürün. Daha sonra Windows üzerinde bulunan Hızlı Başlatma seçeneğini kapatıp sistemi yeniden başlatın. Buna rağmen sorunun devamı halinde PSU'yu garantiye gönderin derim. (Farklı yerde de denedim dediğiniz için farklı prize takmanızı istemedim.)

1620745773795.png

Attığınız yerde burada çıkıyor bende neden çıkmıyor?

Ne yazık ki bir bilgim yok. Windows'u güncel tutmaya özen gösterin. Ek olarak CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp powercfg /hibernate off yazarsanız da hızlı başlatma kapanacaktır.

Ve bios nasıl güncellenir veya orada dediğiniz şeyleri nasıl yapacağımı bilmiyorum.
Ne yazık ki bir bilgim yok. Windows'u güncel tutmaya özen gösterin. Ek olarak CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp powercfg /hibernate off yazarsanız da hızlı başlatma kapanacaktır.
Merhaba tekrar ben Apex Legends oyununda kapanıyordu pc.
Ayarları en düşüğe aldım ve v syncyi açtm şuan kapanmadı.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı