"Kernel Power 41" hatası

Desertive

Kilopat
Valorant oynarken bilgisayarım donup kendini yeniden başlatıyor, bu sorun eskiden de oluyordu ve Kernel Power 41 ile birlikte WHEA Logger 18 hatası alıyordum, ama şuan WHEA Logger 18 çıkmıyor sadece Kernel Power 41 ve EventLog 6008 Hataları çıkıyor, bu neden olabilir?

Valorant oynarken bilgisayarım donup kendini yeniden başlatıyor, bu sorun eskiden de oluyordu ve Kernel Power 41 ile birlikte WHEA Logger 18 hatası alıyordum, ama şuan WHEA Logger 18 çıkmıyor sadece Kernel Power 41 ve EventLog 6008 Hataları çıkıyor, bu neden olabilir?
Güç kaynağı sorunu olabilir. Sistem özellikleriniz nedir?

Valorant oynarken bilgisayarım donup kendini yeniden başlatıyor, bu sorun eskiden de oluyordu ve Kernel Power 41 ile birlikte whea logger 18 hatası alıyordum, ama şu an whea logger 18 çıkmıyor sadece Kernel Power 41 ve eventlog 6008 hataları çıkıyor, bu neden olabilir?

Yani. Bir dene buralara bak düzelirse beğene bas bende😏

bu linkte aşağıdaki tüm yorumları oku lütfen BIOS veya güç kaynağı da deniyor falan.

Son düzenleme:
Sorun olmaz dert etme. Daha rahat çalışır üstelik. Senin anakartın sınırı yani zaten 3000 MHz sayılır 2933 MHz çünkü eksi olan MHz sistemin kendi payına gider çalışması için. Diyelim ki 4 GB'lık bir USB aldın asla tam 4 GB olarak kullanamazsın %20 kendine ayırır atıyorum umarım anladın şimdi!

Son düzenleme:
Valorant oynarken bilgisayarım donup kendini yeniden başlatıyor, bu sorun eskiden de oluyordu ve Kernel Power 41 ile birlikte whea logger 18 hatası alıyordum, ama şu an whea logger 18 çıkmıyor sadece Kernel Power 41 ve eventlog 6008 hataları çıkıyor, bu neden olabilir?

Aynı sorun ve aynı işlemci bende var bazen oyun esnasında bazen Valorant'dan yeni çıktığımda oluyor sorunu çözdünüz mü?
XMP kapattım olmadı Power kablosunu değiştim olmadı bir de hızlı başlatmayı kapatacağım test edeceğim bakalım.

Aynı sorun ve aynı işlemci bende var bazen oyun esnasında bazen Valorant'dan yeni çıktığımda oluyor sorunu çözdünüz mü?
XMP kapattım olmadı Power kablosunu değiştim olmadı bir de hızlı başlatmayı kapatacağım test edeceğim bakalım.
Çözemedim nadiren de olsa oluyor. Sorun bence işlemcide, ya tamir ettirmek gerek ya da değiştirmek.

Bu sorunun birçok nedeni olabiliyor arkadaşlar önce sfc/scannow CMD'den sistemi taratın çıkan sonucu takip edin.c: Windows /log dosyası icinde cbs yi açın okuyun inceleyin bozuk dosya vaya hata bulup düzeltmeler yapmışmı.
"Error 6008 hata kodu", arızanın ayrıntılarını içeren bir sorun adıdır; arızanın neden oluştuğuna, hangi sistem bileşeni veya uygulamanın bozulup bu soruna yol açtığına dair ayrıntıları ve ilgili bazı bilgileri içerir. İsimdeki sayısal kod, hatalı çalışan bileşenin veya uygulamanın üreticisi tarafından deşifre edilebilecek verileri içerir. Bu kodu kullanarak sistem içerisinde birçok farklı yerde uyarılar tetiklenebilir, bu nedenle isminde bazı detaylar taşısa bile belirli teknik bilgi veya uygun yazılım olmadan bir kullanıcının sorun nedenini tespit etmesi ve düzeltmesi yine de zordur.

"error 6008 hata kodunun" nedenleri​

Bilgisayarınız bu uyarıyı veriyorsa, sistem işleyişinde bir arıza olduğu anlamına gelir. Yaygın nedenler arasında, Windows sistem öğelerinizde geçersiz girdiler bırakmış olabilecek bir yazılımın hatalı veya başarısız yüklenmesi veya kaldırılması, bir virüs veya kötü amaçlı yazılım saldırısının sonuçları, elektrik kesintisi veya başka bir faktör nedeniyle sistemin yanlış kapanması, çok az teknik bilgisi olan birinin yanlışlıkla gerekli bir sistem dosyasını veya girdisini silmesi ile birlikte bir dizi başka neden vardır. "error 6008 hata kodu" uyarısının akla gelen ilk nedeni, normal işlemlerinden birini, sistem veya uygulama bileşeninin doğru çalıştıramamasıdır.

Yeni konular

Geri
Yukarı