Kesinlikle Oynanılması Gereken Oyun Önerisi

Call of duty 6 modern warfare 2. Oyunu ilk çıktığı gün almıştım. Oyunun inme işlemi gece geç bir saatte bitmişti. Oyunu açıp bir bakayım dedim ve beni o kadar sürükledi ki oyunu farkında olmadan bitirmişim ve sabah olmuştu.

Zula ve Wolfteam derken? Bir konunuzda yaşınızın küçük olduğu yazıyordu ondan demiş olabilirsiniz. Yani online oyun olarak değil de hikaye önerirseniz sevinirim 😁 The Walking Dead oyununu yine video izleyerek milyon kez bitirdim. Beyond Two Soulsta öyle. Önermeyin diye söylüyorum aynı şekilde Heavy Rain de öyle. Bitirmediğim Uncharted serisi ile Last Of Us var.

Mutlaka oynamalısın çok iyi oyunlardır Minecraft Premium ve Minecraft: Story Mode çok iyidir ben Minecraft: Story Mode'u Witcher 3'e Tercih ederim. Zula da hem türk oyunu hem de kopya değil ve wolfteam de çok iyi oyunlardır.

Mutlaka oynamalısın çok iyi oyunlardır Minecraft Premium ve Minecraft: Story Mode çok iyidir ben Minecraft: Story Mode'u Witcher 3'e Tercih ederim. Zula da hem türk oyunu hem de kopya değil ve wolfteam de çok iyi oyunlardır.
Derken? Cevap yazmayacağım ben ne diyorum siz ne diyorsunuz büyük ihtimalle troll hesapsınız geçiyorum.
Dark Souls 3, Battlefield 3 ve varsa konsol God Of War 3.
Dark Souls 3 en son oynayacacağım kanserden ölmemek için.
Bu oyunu çok duydum araştırmadım araştıracağım ama oyunun görsellerine bakmıştım çok ilgimi çeken bir oyun değil. Hele hele 150 TL vereceğimi sanmıyorum. Oyun çok güzel olsa bile genellikle o fiyatları online oyunlara veriyorum. Yani aynı şekilde AC Origins ve Far Cry 5 çıktı onlara da vermiyorum.
Bende PS3 var ve param azaldigi icin sattim makinami. Ama oyunun kayit dosyasini almistim. Yedeklemistim. Yeni makinama aktarmaya calisinca baska kullanicinin kayit dosyasi oldugu icin yuklenmedi. O yuzden yaklasik %60'ini bitirdigim oyunu tekrar baslayacagim. Ama artik akillandim makinami satmayacagim. Ölene kadar benimle makinam. 💛💚💙💜.
O zaman sorun yok 😁
Mesaj otomatik birleştirildi:

Call of duty 6 modern warfare 2. Oyunu ilk çıktığı gün almıştım. Oyunun inme işlemi gece geç bir saatte bitmişti. Oyunu açıp bir bakayım dedim ve beni o kadar sürükledi ki oyunu farkında olmadan bitirmişim ve sabah olmuştu.
CoD Modern Warfare serisine yarın başlayacağım gaza getirdiniz ya 😁

Zula kopya değil mi güldürme beni.
Şimdi yine tartışırdım CS: GO'nun Zula çakması bir oyun olduğu konusunda kanıtlarıyla ve yine bana troll denip ban yerdim eski olayda olduğu gibi

Derken? Cevap yazmayacağım ben ne diyorum siz ne diyorsunuz büyük ihtimalle troll hesapsınız geçiyorum.
Herkes troll diyor ama değilim bu oyunlar çok güzeldir ben size önerdim sadece oynayıp oynamamak sşze kalmış neden sinirlendiniz anlamadım.

Şimdi yine tartışırdım CS: GO'nun Zula çakması bir oyun olduğu konusunda kanıtlarıyla ve yine bana troll denip ban yerdim eski olayda olduğu gibi

Herkes troll diyor ama değilim bu oyunlar çok güzeldir ben size önerdim sadece oynayıp oynamamak sşze kalmış neden sinirlendiniz anlamadım.
Sen CS:GO'nun zula çakması oyun olduğunun kanıtlarını getir ben profesyonel oyunculuk kariyerimi bitireceğim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı