Kesintisiz Güç Kaynağı Önerisi

OPwarchef

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar arkadaşlar, bilgisayarım yaklaşık 400-450 watt güç çekiyor ve güç kaynağımda 620 watt. Bu kesintisiz güç kaynaklarından (UPS) çok anlamıyorum. Bana önerebileceğiniz bir model yada marka var mı ? Vatan Bilgisayardaki Tunçmatik UPS ler güzel görünüyor sizce nasıldır ? Önerileriniz Vatan üzerinden olursa sevinirim.

İyi forumlar.

TUNCMATIK LITE II 1000VA LINE INTERACTIVE UPS - Vatan Bilgisayar

TUNCMATIK DIGITECH PRO 1000VA LCD LINE INTERACTIVE SİYAH UPS - Vatan Bilgisayar

Merhaba,
1- Vatan'ı önermiyorum.
2- Interactive UPS ile Online UPS araştırması yapınız.
3- 2. maddeyi okuduktan sonra diyeceğim şu dur ki; Online UPS dışında bence UPS alınmaz. Hele ki bu fiyatlara Interactive UPS hiç alınmaz.

Merhaba,
1- Vatan'ı önermiyorum.
2- Interactive UPS ile Online UPS araştırması yapınız.
3- 2. maddeyi okuduktan sonra diyeceğim şu dur ki; Online UPS dışında bence UPS alınmaz. Hele ki bu fiyatlara Interactive UPS hiç alınmaz.

Önerileriniz için teşekküler. Dediklerinize baktım. On-line UPS daha iyi gibi görünüyor hem regülasyon hem de batarya konusunda. Peki vatan dışında önerebileceğiniz On-line UPS var mı ?
@JaroxJamaica hocam forumda gezinirken 2 yıl önceki yorumunuza denk geldim. Kullandığınız PSU hala digitech pro mu ? Sizce nasıl ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı