Kesintisiz Güç Kaynağı Önerisi

OPwarchef

Hectopat
Yer
Ankara
Merhabalar arkadaşlar, bilgisayarım yaklaşık 400-450 watt güç çekiyor ve güç kaynağımda 620 watt. Bu kesintisiz güç kaynaklarından (UPS) çok anlamıyorum. Bana önerebileceğiniz bir model yada marka var mı ? Vatan Bilgisayardaki Tunçmatik UPS ler güzel görünüyor sizce nasıldır ? Önerileriniz Vatan üzerinden olursa sevinirim.

İyi forumlar.

TUNCMATIK LITE II 1000VA LINE INTERACTIVE UPS - Vatan Bilgisayar

TUNCMATIK DIGITECH PRO 1000VA LCD LINE INTERACTIVE SİYAH UPS - Vatan Bilgisayar

Merhaba,
1- Vatan'ı önermiyorum.
2- Interactive UPS ile Online UPS araştırması yapınız.
3- 2. maddeyi okuduktan sonra diyeceğim şu dur ki; Online UPS dışında bence UPS alınmaz. Hele ki bu fiyatlara Interactive UPS hiç alınmaz.

Merhaba,
1- Vatan'ı önermiyorum.
2- Interactive UPS ile Online UPS araştırması yapınız.
3- 2. maddeyi okuduktan sonra diyeceğim şu dur ki; Online UPS dışında bence UPS alınmaz. Hele ki bu fiyatlara Interactive UPS hiç alınmaz.

Önerileriniz için teşekküler. Dediklerinize baktım. On-line UPS daha iyi gibi görünüyor hem regülasyon hem de batarya konusunda. Peki vatan dışında önerebileceğiniz On-line UPS var mı ?
@JaroxJamaica hocam forumda gezinirken 2 yıl önceki yorumunuza denk geldim. Kullandığınız PSU hala digitech pro mu ? Sizce nasıl ?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı