Key-Drop güvenilir midir?

Arkadaşlar zevkine Twitch yayını açıyoruz yayında etkinlik olsun diye key-drop yapalım diyorum. Sizce ne kadar güvenilirdir? Bana daha çok yayıncı özel gibi geliyor. Daha önce tutturan var mı?

Ben 5 dolar atmıştım keyfine upgrade yerinden 24 dolara çıkarmıştım sonra da çıktım bir daha girmedim.

Site özelinde soruyorsanız evet şu ana kadar sıkıntılı sayılabilecek bir vaka olmadı bildiğim kadarıyla ancak şunu söylemeden geçemeyeceğim.

Kumarın kazananı daima site/yer sahibidir.
Tabi ki öyle. Lakin asıl demek istediğim iyi bir para tutturan var mıdır ? Yoksa bu sadece yayıncılar özel mi?

Tabi ki öyle. Lakin asıl demek istediğim iyi bir para tutturan var mıdır ? Yoksa bu sadece yayıncılar özel mi?
Hocam yayıncılar gibi parayı katlayabileceğini düşünmüyorum. Bu tarz siteler yayıncıya özel çalışıyor gibi geliyor bana. Bu dediğimi tabii ki kanıtlayamam. Ancak gördüğüm kadarıyla olay böyle. 100 dolar bastım 10000 kazandım şu bıçak geldi olayı olmaz yani.

Tabi ki bunlar ihtimaller dahilinde, tıpkı CS'deki kasalar gibi burada da o düşük ihtimalleri tutturursanız skini hesabınıza çekebiliyorsunuz.

Bildiğim kadarıyla bu tarz bet sitelerinden güzel şeyler çıkaranlar vardı, fake değil yani.

Yine de benim kanaatim yayıncılara verilen hesapların ekstra şans arttırıcı faktörler bulundurmaları. Zira yayıncı orada ona sponsorlukla verilen bütün bakiyeyi kaybetse bu reklam kampanyası boşa olur.

Hocam yayıncılar gibi parayı katlayabileceğini düşünmüyorum. Bu tarz siteler yayıncıya özel çalışıyor gibi geliyor bana. Bu dediğimi tabii ki kanıtlayamam. Ancak gördüğüm kadarıyla olay böyle. 100 dolar bastım 10000 kazandım şu bıçak geldi olayı olmaz yani.
Ben de onu diyorum. Yayıncı boost gibi geliyor bana da ama ne kadar öyle bilemem. Ondan buraya sordum deneyimi olan var mı diye?

Geri
Yukarı