Key girince Windows Pro sürümden Enterprise sürüme geçti

Ufuk Kayax

Kilopat
Daha fazla  
İnternetten lisans Key aldım, işletim sistemi Pro olarak kullanıyordum. Aldığım lisansı girince Enterprise oldu. Nasıl düzeltilebilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Enterprise key almışsınız ya da adamlar yanlış vermiş ama Enterprise sürüm de Pro gibidir yalnızca şirketler için toplu olarak satılır o kadar.

Sosyalde böyle çok konu var Windows hangi sürünmün Key'i olduğunu biliyor bu yüzden böyle olur Enterprise kullanıp yine Pro Key'i kullanırsan Pro'ya geçer bu normal aldığınız yere gerçek bir Pro Key'i istediğinizi bu Key'in Enterprise olduğunu yazın.

Nasıl olacak o? Windows güncellemesiyle Pro sürüme mi dönüşecekmiş? Yoksa size yeni key mi gönderecekler?
öyle dediler :) key göndermekten bahsetmedi bende anlamadım
Sosyalde böyle çok konu var Windows hangi sürünmün Key'i olduğunu biliyor bu yüzden böyle olur Enterprise kullanıp yine Pro Key'i kullanırsan Pro'ya geçer bu normal aldığınız yere gerçek bir Pro Key'i istediğinizi bu Key'in Enterprise olduğunu yazın.
yazdım hocam

yazdım hocam
söylediklerini yukarı yazdım

yazdım hocam

söylediklerini yukarı yazdım
Hocam öyle Microsoft'dan %99 daha ucuza key satanlara güvenmemek lazım. Ben de zamanında 19 dolara key almıştım hala kullanıyorum, 1900 lira verecek parası olmayanlar alsın ama bu adamların o keyleri nereden elde ettiği belli değil. KMspico ile key oluşturuyor olabilirler. Microsoft maalesef bu keyleri daha sonra engelliyor.

Hocam öyle Microsoft'dan %99 daha ucuza key satanlara güvenmemek lazım. Ben de zamanında 19 dolara key almıştım hala kullanıyorum, 1900 lira verecek parası olmayanlar alsın ama bu adamların o keyleri nereden elde ettiği belli değil. KMspico ile key oluşturuyor olabilirler. Microsoft maalesef bu keyleri daha sonra engelliyor.
dijital lisansla etkinleştirildi yazıyor
böyle

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (8).png
    Ekran Görüntüsü (8).png
    316,9 KB · Görüntüleme: 54
dijital lisansla etkinleştirildi yazıyor
Hocam tam hatırlamıyorum o yazıları ama "Microsoft hesabına bağlı bir dijital lisansla etkinleştirildi" yazıyorsa güvendesiniz, sizin dediğiniz yalnızca "dijital lisansla etkinleştirildi" diyorsa muhtemelen key verdiler onu girdiniz, benim dediğim KMspico ile oluşturulmuş bir key olabilir.

Korkutmayayım ama dediğim gibi
Microsoft maalesef bu keyleri daha sonra engelliyor.
olabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı