Key girince Windows Pro sürümden Enterprise sürüme geçti

Hocam tam hatırlamıyorum o yazıları ama "Microsoft hesabına bağlı bir dijital lisansla etkinleştirildi" yazıyorsa güvendesiniz, sizin dediğiniz yalnızca "dijital lisansla etkinleştirildi" diyorsa muhtemelen Key verdiler onu girdiniz, benim dediğim KMSpico ile oluşturulmuş bir Key olabilir.

Korkutmayayım ama dediğim gibi

Olabiliyor.

Hocam CMD'den baksam anlayabilir miyim?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (10).png
    Ekran Görüntüsü (10).png
    5,7 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:
Bende bu sabah aldığım Key'i girince enterprisa döndü mesaj yazdığımda aynı şekilde normaldir güncelleme ile Pro'ya döner dediler anlamadım gitti. Aklımdaki soru sistemim güvende mi performans sorunu yaşar mıyım ve ben şimdi Enterprise güncellemesi mi alacağım yoksa Pro mu kafalar karışık.

Bende bu sabah aldığım Key'i girince enterprisa döndü mesaj yazdığımda aynı şekilde normaldir güncelleme ile Pro'ya döner dediler anlamadım gitti. Aklımdaki soru sistemim güvende mi performans sorunu yaşar mıyım ve ben şimdi Enterprise güncellemesi mi alacağım yoksa Pro mu kafalar karışık.
Hocam bu konunun sahibinin aldığı satıcıdan almışsınız. Windows 10'un bir güncelleme ile Pro sürüme dönmesi söz konusu olamaz. Ayrıca Enterprise sürümü bir üst sürüm değil, yalnızca şirketler için daha ucuzdan toplu olarak satılan sürümdür. Microsoft'un girdiğiniz key'in sahte olduğunu tespit etme ihtimali var. İnternetten key alırken dikkatli olun.

Hocam bu konunun sahibinin aldığı satıcıdan almışsınız. Windows 10'un bir güncelleme ile Pro sürüme dönmesi söz konusu olamaz. Ayrıca Enterprise sürümü bir üst sürüm değil, yalnızca şirketler için daha ucuzdan toplu olarak satılan sürümdür. Microsoft'un girdiğiniz Key'in sahte olduğunu tespit etme ihtimali var. İnternetten Key alırken dikkatli olun.

Hocam önerebileceğiniz site var mı?
hocam MAK Key olarak gözüküyor aynı keyi kaç kişi kullanıyor kim bilir 🤔

Hocam bu konunun sahibinin aldığı satıcıdan almışsınız. Windows 10'un bir güncelleme ile Pro sürüme dönmesi söz konusu olamaz. Ayrıca Enterprise sürümü bir üst sürüm değil, yalnızca şirketler için daha ucuzdan toplu olarak satılan sürümdür. Microsoft'un girdiğiniz Key'in sahte olduğunu tespit etme ihtimali var. İnternetten Key alırken dikkatli olun.

Hocam dün akşam 2021 güncellemesi geldi güncelledim yine aynı şaşırdık mı hayır :) bugün yazdım siteye cevap vermiyorlar
hangi siteden aldınız?
Lisansbudur sitesinden aldım ben

Son düzenleme:
Hocam dün akşam 2021 güncellemesi geldi güncelledim yine aynı şaşırdık mı hayır :) bugün yazdım siteye cevap vermiyorlar

hangi siteden aldınız?
Lisansbudur sitesinden aldım ben
Yazılımbudur gibi bir siteden almıştım gece 2 de gördüm mesajını aklıma gelmiyor k.b :) araştırdım sıkıntı olur mu diye iyice ve sonuç şu. Enterprise olması kötü değil hatta pronun üst sürümü o yüzden iyi fakat bu adamlarin lisansı ömür boyu degilmis kullanım sınırı varmış yada Microsoft istese iptalde edebiliyormus dandik bir lisans ama lisans diğerleriyle aynı. Sıkıntı konusu ise şirketlere çıkıyormuş kişisel bilgisayarlarda sıkıntı olmaz kullanmaya devam yani :))

Yeni konular

Geri
Yukarı