Çözüldü Key girmek için format atıp yeniden Windows 10 kurmak şart mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

pWrist

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle şunu söyleyeyim benim PC'de şu anda halihazırda bir Windows 10 Pro deneme sürümü var. Win 10'u etkinleştirmek için Key alacaktık fakat babamın bir arkadaşı dedi ki 'bende USB var abi PC'yi formatlayın bu USB ile kurun'. Şimdi ben ne demek istediğini anlamadım.
  1. PC'ye format atıp mı kurmam gerekiyor? Yoksa format atmasam da olur mu?
  2. PC'ye format atacağım atmasına ama Windows 10 deneme sürümü PC'de kalır mı?
  3. Eğer deneme sürümü PC'de kalmazsa bu babamın arkadaşının verdiği USB ile yeniden mi Win 10 kuracağım?
  4. Bu USB ile Win 10 kurduktan sonra lisans otomatik olarak mı etkinleşecek?

Çözüm
İnternette biraz aradığınız zaman Pro for workstation a kadar Key bulabilirsiniz (ücretsiz) ve.

1608882532189.png
Arkadaşlar merhaba. Öncelikle şunu söyleyeyim benim PC'de şu anda halihazırda bir Windows 10 Pro deneme sürümü var. Win 10'u etkinleştirmek için Key alacaktık fakat babamın bir arkadaşı dedi ki 'bende USB var abi PC'yi formatlayın bu USB ile kurun'. Şimdi ben ne demek istediğini anlamadım.
  1. PC'ye format atıp mı kurmam gerekiyor? Yoksa format atmasam da olur mu?
  2. PC'ye format atacağım atmasına ama Windows 10 deneme sürümü PC'de kalır mı?
  3. Eğer deneme sürümü PC'de kalmazsa bu babamın arkadaşının verdiği USB ile yeniden mi Win 10 kuracağım?
  4. Bu USB ile Win 10 kurduktan sonra lisans otomatik olarak mı etkinleşecek?

1. Arkadaş korsan kurdurmaya çalışıyor yüksek ihtimalle.
  2. Kalmaz.
  3. Kurarsanız ne olacağını flashı görmeden bilemeyiz.
  4. Korsansa evet.

Geri
Yukarı