Keyfi burun estetiği yaptırmak

Ufak bir makyaj ile çözülebilecekken, ameliyat olup doğallığını bozmak bence gereksiz atraksiyon. Seni seven böyle sevsin. İnsanlar mükemmel oldukları için değil, farklı oldukları için güzeller.

Eleştiri ve kıskançlık her yerde vardır.

Misal:

Köyde yaşayan bir çift vardır. Eşekleri ile yolda ilerliyordur. Eşeğin sırtında yük vardır. Gelen geçen “Yazık hayvana!” der.

Köyde yaşayan başka bir çift vardır. Eşeğin sırtında bu sefer adam vardır, yükten dolayı kadın binememiştir. Gelen geçen “Ulan, ne kötü bu adam karısına eziyet ediyor!” der.

Köyde yaşayan başka bir çift vardır. Bu sefer kadın eşeğin sırtında adam yük taşımaktadır. Gelen geçen “Ulan, ne enayiler var dünyada!” der.

Köyde yaşayan bir çift vardır. Eşeğe yük yerleştirmişler, ilerliyorlardır. En son biri de gelip “Bu eşya onlara fazla, acaba ne yapsam onlara da yükün bir kısmı benim olur?” diyerek içinden düşünür ve onlara engel olur.

Nasreddin Stark fıkraları kokusu geliyor biraz.

Ufak bir makyaj ile çözülebilecekken, ameliyat olup doğallığını bozmak bence gereksiz atraksiyon. Seni seven böyle sevsin. İnsanlar mükemmel oldukları için değil, farklı oldukları için güzeller.
o kadar değil maalesef törpü yapılması şart basketbol topu çarptıkdan sonra bir şişlik oldu ve asla inmedi o yüzden beğenmiyorum.

O kadar değil maalesef törpü yapılması şart basketbol topu çarptıkdan sonra bir şişlik oldu ve asla inmedi o yüzden beğenmiyorum.

Sorunlarınız varsa yaptırın. Sizi seven böyle kabul eder edebiyatı kadar saçma bir şey yok. Yok öyle bir dünya. Eskide kaldı o işler. Bal gibide görüntümüz önemli bu zamanda. Her şeyi geçtim başkası için değil kendinizi rahat hissetmek için yaptıracaksınız zaten.

Sizi seven böyle kabul eder edebiyatı kadar saçma bir şey yok.
Dış görünüş önemli olsa dahi', ben yüze badana-boya sevmiyorum. Oyun hamuru gibi burun da sevmiyorum. Herkesin kendi görüşü ve saçma deme hakkınız da yok.

Ayrıca insan doğal haliyle kendini kötü hissetmez, çevresi yüzünden kötü hisseder. Bu sebeptendir ki evdeyken rahat şeyler, dışarıdayken güzel gösteren şeyler giyeriz. Bu da ayrı bir görüşüm.

Dış görünüş önemli olsa dahi', ben yüze badana-boya sevmiyorum. Oyun hamuru gibi burun da sevmiyorum. Herkesin kendi görüşü ve saçma deme hakkınız da yok.

Ayrıca insan doğal haliyle kendini kötü hissetmez, çevresi yüzünden kötü hisseder. Bu sebeptendir ki evdeyken rahat şeyler, dışarıdayken güzel gösteren şeyler giyeriz. Bu da ayrı bir görüşüm.

Adam memnun değil kendinden. Çevreyle alakası yok. Çevrenini etkisiyle bir şeyler yapan kim acaba? Niye tartışma çıkarmaya çalışıyorsunuz? Kimin görüşü daha mantıklıysa onu uygular. Benim bir arkadaşımın kemerli burnu vardı. Yaptırdı burnunu manken gibi oldu çocuk. Oturuşu kalkışı bile değişti. Kendine bakmaya başladı.
Verdiğin örnek ne alaka onu anladım. Ev giyimiyle dışarı giyimin bir zahmet farklı olsun.
Salsın herkes kendini o halde.

Son düzenleme:
Adam memnun değil kendinden. Çevreyle alakası yok. Çevrenini etkisiyle bir şeyler yapan kim acaba? Niye tartışma çıkarmaya çalışıyorsunuz? Kimin görüşü daha mantıklıysa onu uygular. Benim bir arkadaşımın kemerli burnu vardı. Yaptırdı burnunu manken gibi oldu çocuk. Oturuşu kalkışı bile değişti. Kendine bakmaya başladı.
Verdiğin örnek ne alaka onu anladım. Ev giyimiyle dışarı giyimin bir zahmet farklı olsun.
Salsın herkes kendini o halde.
Ben kimseyi yap veya yapma diye zorlamadım. Fikrimi belirttim ve kimsenin fikrine saçma demeden konudan ayrıldım. Tabii zannımca siz kendi görüşünüzün en iyisi olduğunu düşünüdüğünüz için benimkine saçma dediniz. Ben buna tepki gösterdim. Görüşlerinize saygı duyuyordum tabii ki.

Sağlık sorunu olmadıktan sonra gereksiz bence. Ama vücut sizin vücudunuz kimse karışamaz (18 ve altı değilseniz, çünkü 18 altında vücudunuz resmi olarak ailenize ait oluyor.).

Geri
Yukarı