Keyfimizce sohbet edelim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam, maddi durumumuz çok iyi, fakat işte annem ve babam geçinemiyorlar, 16 sene olmuş ve bu 3 ay içerisinde daha birçok kızmaya başladılar, bir de babam benimle geçinemiyor, ne sorarsam üff git internetten bak diyor. Kendisi bir bilgisayar şirketinde ortakdır, işe benim gibiyken başlamış, şimdi bende meslek lisesine gidiyorum ve ben bir soru sorduğum zaman yukarıda dediğimi yapıyor.

Hocam benden size tavsiye ilk gidin bir konuşun sonrada eğer olmaz ise onları gururlandıracak bir şeyler yapın ki sizi fazlasıyla sevsinler😊
@Bakkal amca, nereye kayboldu acaba?

Hocam benden size tavsiye ilk gidin bir konuşun sonrada eğer olmaz ise onları gururlandıracak bir şeyler yapın ki sizi fazlasıyla sevsinler😊

Hocam, denemedimmi sanıyorsun ben her türlü babama yardım ediyorum, hatta notlarımı bile yükselttim. Matematik'ten 35-40 alırken 85 e yükselttim daha ne istiyormuş.

Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Hocam, denemedimmi sanıyorsun ben her türlü babama yardım ediyorum, hatta notlarımı bile yükselttim. Matematik'ten 35-40 alırken 85'e yükselttim daha ne istiyormuş.

Hocam gerçekten duygusal bir bireysiniz sanırım Allah yardımcınız olsun ve vakit falan geçir istersen ya da onlara yemek falan ısmarla aklımdan başka bir şey gelmiyor.

Evet arkadaşlar, başlıktan duyduğunuz gibi. Sinir stresten uzak, mis gibi sohbet edelim. Tadımız kaçmasın. Dilediğinizi sorun, cevaplayın. Şimdiden eğlenceler.

TF kardımı hoparlorüm algılamıyor hoparlor markası t&g 117.

Hocam, denemedimmi sanıyorsun ben her türlü babama yardım ediyorum, hatta notlarımı bile yükselttim. Matematik'ten 35-40 alırken 85'e yükselttim daha ne istiyormuş.

Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Acaba babanızın işinin neden olduğu stres sorunu olabilir mi hocam? Demek istediğim kendinizde suç aramayın.

Hocam gerçekten duygusal bir bireysiniz sanırım Allah yardımcınız olsun ve vakit falan geçir istersen ya da onlara yemek falan ısmarla aklımdan başka bir şey gelmiyor.
Hocam, tam tersi vurdum duymazımdır.

Aman hocam ben artık evde onların kavgalarından sıkılıp öğrenci evine taşındım, artık kim ne yaparsa yapsın.

Acaba babanızın işinin neden olduğu stres sorunu olabilir mi hocam? Demek istediğim kendinizde suç aramayın.
Olabilir gün boyu birilerinin problemlerine çözüm arıyor beyni yorulmuş olabilir, bi tatil fikri patlatsam iyi olacak gibi.

Hocam, tam tersi vurdum duymazımdır.

Aman hocam ben artık evde onların kavgalarından sıkılıp öğrenci evine taşındım, artık kim ne yaparsa yapsın.

Hocam ne olursa olsun gitmemeniz en doğru olandı şu an ne yalan söyleyeyim 1 ay geçmesin onları bayağı özleyeceksiniz resmen kariyerini değiştirmişsin alınma ama gerçekten bayağı yanlış bir seçim olmuş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı