KGBTR nasıl bir yer?

2022 başlarında katıldım. O dönemler iyiydi şu an suyu çıktı. Aktiflik oranı ve ortamın kalitesi zaten aşırı düşmüş durumda öylesine geziyorum artık bıraktım gibi bir şey. Hala aktif olmamın tek nedeni farklı alternatif büyük bir grubun olmamasından dolayı.

2022 başlarında katıldım. O dönemler iyiydi şu an suyu çıktı. Aktiflik oranı ve ortamın kalitesi zaten aşırı düşmüş durumda öylesine geziyorum artık bıraktım gibi bir şey. Hala aktif olmamın tek nedeni farklı alternatif büyük bir grubun olmamasından dolayı.

Hocam ben sizi görüyorum orada. Burada biliyordum zaten sizi ama oradaki de siz misiniz emin değildim. Sizmişsiniz.

Bir kaç ay önce kansız bir darbe ile sarsılmış bir topluluk. Her türlü insan var, kızlarla konuşmak ile alakalı sorunu olan büyük bir çoğunluğu var özellikle. 2021'in son çeyreğinden beri pasif bir üyesiydim, darbe ile iyice sıkıcılaştığını düşündüğüm için bıraktım. Anıra anıra çok güldüğüm postlar, yorumlar oldu ama...

Bir kaç ay önce kansız bir darbe ile sarsılmış bir topluluk. Her türlü insan var, kızlarla konuşmak ile alakalı sorunu olan büyük bir çoğunluğu var özellikle. 2021'in son çeyreğinden beri pasif bir üyesiydim, darbe ile iyice sıkıcılaştığını düşündüğüm için bıraktım. Anıra anıra çok güldüğüm postlar, yorumlar oldu ama...

Darbeden sonra, lord gidince çöp oldu zaten sub…

Postların %50'sine yakınını oluşturan NSFW bile farklı suba alınmış, Instagram kullanıcısı bir ablamızı da mod yapmışlardı bi' ara, o zaman iyice gözümde düşmeye başlamıştı. En özgürlükçü subreddit sıfatı iyice kaybedildi.

Postların %50'sine yakınını oluşturan nsfw bile farklı suba alınmış, Instagram kullanıcısı bir ablamızı da mod yapmışlardı bi' ara, o zaman iyice gözümde düşmeye başlamıştı. En özgürlükçü subreddit sıfatı iyice kaybedildi.

Hocam her şey 2022'den sonra başladı zaten, subta aktiflik bayağı düştü, gereksiz gereksiz şeyler olmaya başladı o zaman bitti zaten geri dönmesi zor gibi zaten birçok kişi de Kgb'yı bırakmış durumda.

Bence grubun kötüye gitmesinin ana sebebi kemikleşmiş kitlenin KGBTR'nin eski dönemlerine yani Reddit öncesi olan Facebook dönemlerine olan aşırı takıntılarından kaynaklanıyor. Bu kadar kalabalık büyük bir grubun ve içerik olarak tek bir hedefi olmaksınız onlarca farklı konuda paylaşım yapılabilecekken hala sürekli eski günlerle alakalı defalarca atılan postlara ilgi gösteriliyor. Grupta çok büyük bir içerik kıtlığı var ve yeni gelen kişilerde sürekli yorumlarda eski kullanıcıları taklit ediyorlar. Ne post atabiliyorsun çünkü atınca düzgün bir reaksiyon alamıyorsun ne de postların altında tartışabiliyorsun çünkü sürekli kalıplaşmış şeyler yazılıyor papağan gibi herkes kendini tekrar ediyor. Ben küfür edilmesinden rahatsız değilim ama sürekli aynı şeylerin yazılmasını okumakta sıkıyor beni.

Yeni konular

Geri
Yukarı