KHK mağduriyetlerini kim giderecek?

Orada konunun devamlılığından paragrafın gidişinden olayı çakman lazım ama neyse. :D herkes aynı kapasitede olamıyor haklısın benim hatam diyelim.
(!) ve ! arasında dağlar kadar fark var. Yanlış kullanırsanız kimse ne demeye çalıştığınızı
anlamaz. Bunu anlayamayacak kapasitedesiniz sanırım.

Senin için ironi diye yazacağım olmadı baksana KHK konusuna gelip buradan vurmaya çalışmak kadar dert olduysa demek...
Hayır bana bir şey olmadı. Sadece her konuda iktidar borazanlığı yapıp, bunu hak hukuk çerçevesine giydirmeye çalışmanız komiğime kaçtı.

Son düzenleme:
Suçsuz olduğunu nereden biliyorun? Terörist olmadığını nereden biliyorsun? Arkadaşa sen diyorsun bilmeden konuşuyorsun diyorsunda sen neye göre hüküm veriyorsun?
Ben hüküm vermiyorum. Böyle bir hadsizlik yapmadım. Burada kimse de hüküm veremez. Suçluyu suçsuzu bağımsız mahkemeler belirler.

Konuya bodoslama dalmışsınız. Defalarca yazdım burada. Ortada bir suç yoktu. Hatta hiçbir soruşturma bile yoktu. Biri canı öyle istediği için bir gecede binlerce insanı hiçbir dayanağı olmadan görevden attı.

Ben hüküm vermiyorum. Böyle bir hadsizlik yapmadım. Burada kimse de hüküm veremez. Suçluyu suçsuzu bağımsız mahkemeler belirler.

Konuya bodoslama dalmışsınız. Defalarca yazdım burada. Ortada bir suç yoktu. Hatta hiçbir soruşturma bile yoktu. Biri canı öyle istediği için bir gecede binlerce insanı hiçbir dayanağı olmadan görevden attı.
Aralarında mutlaka teröristler vardır fakat herhangi bir soruşturma olmadan bunu bilmemiz imkansız.

Farazi hüküm olmaz.
Somut deliller ve bağımsız mahkeme hükmü lazım.

Sizin KHK ile atılma gerekçeniz neydi tam olarak ?
Hayır bana bir şey olmadı. Sadece her konuda iktidar borazanlığı yapıp, bunu hak hukuk çerçevesine giydirmeye çalışmanız komiğime kaçtı.

KHK ile atılan herkes görevine geri dönmeli mi demek gerekiyor sizi mutlu etmek için? Ben kendi fikrimi söylüyorum cevap vereceksen ver veremiyeceksen verme. Gidip alakasız saçma yerlere çekme muhabbetleri.

KHK ile atılan herkes görevine geri dönmeli mi demek gerekiyor sizi mutlu etmek için? Ben kendi fikrimi söylüyorum cevap vereceksen ver veremiyeceksen verme. Gidip alakasız saçma yerlere çekme muhabbetleri.
Ben öyle bir şey söylemedim. Ayrıca cevap verip vermemem sizi ilgilendirmez.

Ben öyle bir şey söylemedim. Ayrıca cevap verip vermemem sizi ilgilendirmez.

Baksana yazdığım hoşuna gitmeyince olmayan bir söylemim üstünden vurmaya çalışıyon.

Cevap verip vermemen tabii ki beni ilgilendirmez ama benim adımı geçirmiyecen o zaman. Üstüne o zaten böyle şu zaten şöyle demiyecen veya olmayan bir söylemimi farklı yazmayacan. Konu KHK ise KHK hakkında ki görüşlerini yazacan. 4-5 mesajın oldu daha konu hakkında tek kelimen yok sadece bana saldırıyon.

15 Temmuz 2016'da yüksek prodüksiyon tiyatroydu zaten(!).

15 Temmuz 2016'da yüksek prodüksiyon tiyatroydu zaten(!).
Ne ilgisi var?
Önce konuyu bir araştırın. 1 numaralı mesajdaki videoyu da izlemenizi öneririm.
Sonra fikrinizi usturuplu bir şekilde ve detaylarıyla yazın ki muhatap alalım.
Bu saatte ergence laf dalaşı yapacak değilim. Konu ben sen değiliz.

Ne ilgisi var?
Önce konuyu bir araştırın. 11 numaralı mesajdaki videoyu da izlemenizi öneririm.
Sonra fikrinizi usturuplu bir şekilde ve detaylarıyla yazın ki muhatap alalım.
Bu saatte ergence laf dalaşı yapacak değilim. Konu ben sen değiliz.

Suç yoktu demişsinde ondan yazdım. Keşke Türkçe anlayabilsen.

Geri
Yukarı