Kiğilı tercih etmeyin

hans0l0

Decapat
Yer
Budapest, Hungary.
Daha fazla  
Aldigim takim elbisenin yeleginde sorun fark ettigim için degisime yolladim, bana 1 ay sonra baska bir ürün gonderdiler. Aldigim urunun sadece rengi farkli sandigim icin rengini yanlış gonderdiniz herhalde diyerek tekrar gonderdim. 3 hafta sonra aldiginiz renk buydu diyerek geri gonderdiler ve istersem iade alabilecegim soylendi. İpler de burada kopuyor; fark ettim ki benim aldigim ilk takim, bana gonderdikleri urunden daha pahaliymis. Urunlerin de fiyatlari 2 kati artmis bana ucuz urunu ayni barkodla gonderip istersen iade alabilirsin diye saçma bir bahane uyduruyorlar. Benim ilk aldigim ürün ile bana gonderdikleri ürün arasinda 500 TL oynuyor. Alisveris yaparken Kigili'dan uzak durmanizi oneririm.

Aldigim takim elbisenin yeleginde sorun fark ettigim için degisime yolladim, bana 1 ay sonra baska bir ürün gonderdiler. Aldigim urunun sadece rengi farkli sandigim icin rengini yanlış gonderdiniz herhalde diyerek tekrar gonderdim. 3 hafta sonra aldiginiz renk buydu diyerek geri gonderdiler ve istersem iade alabilecegim soylendi. İpler de burada kopuyor; fark ettim ki benim aldigim ilk takim, bana gonderdikleri urunden daha pahaliymis. Urunlerin de fiyatlari 2 kati artmis bana ucuz urunu ayni barkodla gonderip istersen iade alabilirsin diye saçma bir bahane uyduruyorlar. Benim ilk aldigim ürün ile bana gonderdikleri ürün arasinda 500 TL oynuyor. Alisveris yaparken Kigili'dan uzak durmanizi oneririm.

Bu tarz iade işlemlerini internetten yaparsanız böyle olur gidip bizzat en yakındaki Kiğılı mağazasına gidip oraya verecektiniz nasıl alıyorlar ürünü geri.

Evet bana barkod uzerinden islem yaptiklari icin yapabilecekleri bir sey olmadigini soylediler. İstersem iade alabilirmisim o donem baska marka tercih edebilirdim su an onlarin da fiyatlari firladi.

Yıllardır babam da, dedem de oradan giyinir. Biz genelde direk alışveriş merkezine gidip alıyoruz. Kalite konusunda bir sıkıntılarını görmedim açıkçası. Bir tane olaydan dolayı koskoca firmayı çamurlamak çok doğru bir hareket değil bence. Gene de THH başvurmanızı öneririm. Orası size daha çok yardımcı olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı