Kıl dönmesi ameliyatı olacağım

Hocam aslında iyiydi ilk ameliyat hiçbir işe yaramadı bu biraz da benim cahilliğim ameliyatı 2 yıl geciktirince oradaki kist bayağı büyümüş lazer ameliyatının ise böyle büyük kistlerde başarı oranı çok düşük. İkinci ameliyattan sonra bayağı rahatlamıştım aslında hatta bir keresinde sandalyemde otururken uyuyakaldım ama hastalık yine nüks etti keşke zamanında lazer epilasyon yaptırsaydım diyorum kendi kendime ama keşkeler fayda etmiyor önümüze bakacağız. Üçüncü ameliyatı daha yeni oldum hocam bugün 3. gün haliyle oturamıyorum ve biraz ağrısı var ama daha iyi olacak umarım bu ameliyat D flep denilen bir yöntem ve nüks oranı en az olan yöntem genelde benim gibi 3. kez nüks eden durumlarda son çare olarak yapıyorlar. Kontrole gitmen iyi olmuş hocam ama dediğim gibi lazer çok önemli doktoruna danış ağrın yoksa hemen yaptır hocam benim yaptığım hataları yapma.
Ben de flep yöntemiyle oldum. Düşünüyorum ben de epilasyon yaptırmayı bakalım. İyi bir yer de bulmak lazım epilasyon için. Bir de ben minder aldım. Size de öneririm. Uzun oturduğunuz yerlerde falan faydalı olacaktır. Ameliyat yeriniz boşluğa gelir ve baskı yapmaz.

Ben de flep yöntemiyle oldum. Düşünüyorum ben de epilasyon yaptırmayı bakalım. İyi bir yer de bulmak lazım epilasyon için. Bir de ben minder aldım. Size de öneririm. Uzun oturduğunuz yerlerde falan faydalı olacaktır. Ameliyat yeriniz boşluğa gelir ve baskı yapmaz.

Tavsiye için sağ ol hocam minder var zaten nereye gitsem götürüyorum millet de soruyor bu ne diye 😂

Geri
Yukarı