Kılıçdaroğlu Afganlar ve Suriyeliler hakkında açıklama yaptı

Erdoğan'ın devrinin dolduğunun elbette bende farkındayım ama kötünün iyisini seçiyoruz. Bu millet zamanında türbanlı olarak belediye binalarına ve kurumlara alınmıyordu ve gene aynısı olacak. Ki ben daha kağıttan okumasına rağmen istiklal marşımızı okuyamayan adama oy verilmeyeceğini düşünüyorum. Ve şu TOGG'dan umutluyum güzel fiyatla çıktı rakiplerine göre, piyasaya tutunursa düzelmemize yardımcı olur. Almanya'nın 1928'de yaptığını 2023'te yapıyoruz bence çookk normal bu ekonomik sıkıntılar. Teknoloji üretmeyen ülkenin geleceği hal budur ne bekliyorsunki?
Tabii herkesin fikri farklı fakat ben Erdoğan'ın kılıçdaroğlundan daha iyi olduğunu düşünüyorum. İnceyide harbiden beğeniyorum adam güzel konuşuyor, güzel muhalefet yapıyor, kknin 20 yıldır yapmadığı muhalefeti yaptı son zamanlarda.

Ağır konuşman hiç önemli değil dostum olur öyle
KK cumhurbaşkanı olursa geçmiş mevzuları ortaya çıkarır mı diye düşünürsem çıkarması zor ama lafını yapabilir. Yanında 5 parti daha var ve bunlar ayrı ayrı görüşte bu da bir bakıma problem yaratıyor. TOGG konusunda bende ümitliyim geriden gelsek de bir şeylere adım atmamız güzel. İnce gerçekten güzel muhalefet ama biraz şüpheli olduğunu düşünüyorum. KK'yle İnce'yi karşılaştırmam bile zaten 😀

Kk Cumhurbaşkanı olursa geçmiş mevzuları ortaya çıkarır mı diye düşünürsem çıkarması zor ama lafını yapabilir. Yanında 5 parti daha var ve bunlar ayrı ayrı görüşte bu da bir bakıma problem yaratıyor. TOGG konusunda bende ümitliyim geriden gelsek de bir şeylere adım atmamız güzel. İnce gerçekten güzel muhalefet ama biraz şüpheli olduğunu düşünüyorum. Kk'yle Ince'yi karşılaştırmam bile zaten 😀

5 ayrı partiyi çok iyi söyledin 😅 nasıl anlaşacaklar merak ediyorum daha başa gelmeden ayrılmalar yaşanıyor. İncenin taciz davası dışında bir problemi yok. Hakkımızda hayırlısı olsun ne diyelim. 2 ay sonra öğreneceğiz zaten.

Eğitimde 3'e katlar 5'e bölerim yalnız. İlk turda İnceye basın gayet mantıklı zaten taciz davası dışında gayet iyi adam. Sen bana şunu söyle KK mi RTE mi? Hangisi senin ülkeni daha az yıpratır? Yenilik yapan yeni şeyler üreten ama bu performansını ekonomide gösteremeyen RTE mi yoksa bir cacık yapmayan, terör kuruluşlarının sahiplerini savunan, konuşmasını bile bilmeyen KK mi?
3 katlar 5 bölersin peki şuanki cahalet ile nasıl katlayıp bölüyorsun. 😂

KK bas geç 2. Turda. 5 sene sonra istediğinize verin. 20 sene kal(a) mayacak iktidarda. Bir daha malum şahısı seçerseniz 5 sene sonra aday göstermek falan kalmaz.

Sen bu saygısızlıkla mı 3E katlayıp 5E böleceksin? Sınırını aşma saygı çerçevesi içerisinde konuş ben sana salağa bak CHP'li diyor muyum dostum.

Önce yazdığımı iyi oku sonra saygısızlıktan bahset 😃 senin açıklamana normal karşılık verdim diyorsun ya eğitimde 3E katlayıp 5E bölerim bende dedim hangi eğitimden bahsediyorsun okuyan insanların ortalama hepsi işsiz düşük eğitim seviyesindeki insanlar torpil ile memur, mühendis, kaymakam oluyor bilgili olanlarda torpili insanların dışına kalıyor yine de diyorum Türkiye'de eğitim sokak arası gezmeye benziyor kusurabakma.

Önce yazdığımı iyi oku sonra saygısızlıktan bahset 😃 senin açıklamana normal karşılık verdim diyorsun ya eğitimde 3E katlayıp 5E bölerim bende dedim hangi eğitimden bahsediyorsun okuyan insanların ortalama hepsi işsiz düşük eğitim seviyesindeki insanlar torpil ile memur, mühendis, kaymakam oluyor bilgili olanlarda torpili insanların dışına kalıyor yine de diyorum Türkiye'de eğitim sokak arası gezmeye benziyor kusurabakma.

Ahahhaha eğer gidip Erzurum'da 500k ile mühendis olursan tabii sokak arası gezmeye benzer. Sen gidip bir İTÜ veya ODTÜ'den mühendis olarak çıkarsan havada kapıyorlar.

Sırf bu açıklamasından dolayı bile oyumu gönül rahatlığıyla Kılıçdaroğlu'na vereceğim. Kazanır kazanmaz bilemem ama benim oyum kendisinden yana olacak, gerisi beni ilgilendirmiyor.

Geri
Yukarı