Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olursa her şeyin düzeliceğine inanıyor musunuz?

Hocam benim AKP'yi övmeye çalıştığım falan yok. Sizinle insan gibi tarafsız konuşmaya çalışıyorum ama siz tamamen taraflı bir şekilde saldırıyorsunuz.
Size diyorum ki şu an HÜDA-PAR terörist diyenler 6'lı masa üyeleri görüşürken neredeydi?
Siz konuyu farklı farklı yerlere çekiyorsunuz. Tek demeniz gereken bilmiyorduk veya amaçları farklıydı bu kadar.

Ayrıca ben konuya girdiğimde bu mesajları görünce kimseyi etiketlemeden genel olarak konuya bir soru sormak istedim. Yani size yanıt olarak attığım falan yok.
E taraflısın arkadaşım çünkü sorunun ne senin? İnsanlık yapmışlar ve HÜDA-PAR'la tamamen konuşmamışlar farkında mısın sen :D? Alttaki hocamın mesajı gayet açıklayıcı olmuş bence oku derim 2-3 kez daha. HABER7 kanalına inan ama sen boş ver, orada yazılan doğrudur :D :D
Mevzu ittifak. 6 lı masa normal bir konu için görüşmüş. Ki zorunda sayılırlar. Sonuçta her partiyle bir temasları olmalı. Siyaset sonuçta bu. İttifak olsalardı laf ederdik. Veya ittifak görüşmeleri yapılsa. Ama yapılmadı. Ama Akp bunu yaptı işte. Aldı onları meclise soktu. Yeterli bir cevap olmuştur diye düşünüyorum. Daha açık anlatamam.

E taraflısın arkadaşım çünkü sorunun ne senin? İnsanlık yapmışlar ve HÜDA-PAR'la tamamen konuşmamışlar farkında mısın sen :D? Alttaki hocamın mesajı gayet açıklayıcı olmuş bence oku derim 2-3 kez daha. HABER7 kanalına inan ama sen boş ver, orada yazılan doğrudur :D :D
Kendi rezilliğinin farkında mısın? Başkası sırf senin partini eleştirdi diye veya partin hakkında bir soru sordu diye saldırıyorsun. Sen ve senin gibiler bu kafayla devam ettiği sürece bir 20 yıl daha muhalefet olarak kalırsınız.

İlk 3 ayda ufakta olsa düzeceleğiz. Önümüzdeki 1 1.5 sene içerisinde çok iyi durumda olacağız.

Kendi rezilliğinin farkında mısın? Başkası sırf senin partini eleştirdi diye veya partin hakkında bir soru sordu diye saldırıyorsun. Sen ve senin gibiler bu kafayla devam ettiği sürece bir 20 yıl daha muhalefet olarak kalırsınız.
O iş öyle olmuyor işte. Çok sevdiğiniz aday tekrar aday olamayacak kazanırsa. Mantık hatası.

AKP'li bir bireysin ve milliyetçiyim kanka diye takılıyorsun, bence rezil sensin haberin olsun. Partimle alakası yok tuttuğum bir parti vb. de yok sadece desteklediğim bir adam var bu kadar olay. Gitme sebeplerinin açıklamışlar gidip okursun ya da bilgisizce konuşursun. Senin gibiler Babala izlemeden böyle AKP kanallarına inanıyorlar işte, maalesef.
Özetle, ittifak için gidenleri eleştir İTTİFAK İÇİN gitmeyenleri değil :D CHP'nin yanında olsa eminim AKP terörist diyecekti CHP'ye :D

Geri
Yukarı