Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olursa her şeyin düzeliceğine inanıyor musunuz?

AKP'lisin ve anlamıyorsun. Has AKP'liye CHP kelimesi kurmadan ve sevdiğimi söylemeden bunu anlattırabildiysem kendi MİLLİYETÇİLİĞİNİ sorgula öylesin ya :D Cevaplarım ağır diye insan olmaktan çıkıyorsam yazık haline senin yazık...
''Hocam amacım HÜDA-PAR'ı övmek veya savunmak değil sadece soruyorum.
Şimdi terörist diyenler 6'lı masa üyeleri HÜDA-PAR'a ziyarete giderken neredeydiniz?'' dersen AKP temizmiş gibi ve 6'lı masadakiler İTTİFAK ve İŞ BİRLİĞİ için gitmiş mesajının anlamını verirsin ve HABER7 gibi kanallara inanırsın :D Laf yok sana en milliyetçi milletini ülkesini seven sensin boşver, oyunun sayılmaması gerekiyor senin bu kafayla.
Siz böyle devam edin hocam belki 2043 seçiminde iktidar olursunuz.

Tamam milliyetçi ama AKP'li sus artık hadi hadi, yazma daha.

Senin gibiler bu kafayla giderse iktidar olamayız, insanların farklı düşüncelerine adam akıllı cevap vermeyi öğrendiğin vakit biz bir şeyler başarabiliriz.

Kahramanmaraş oylarını Erdoğan'a verdi diye umarım linçlememişsindir.

Suriyelileri falan gönderse yeter zaten kafadan benim gönlümde 1.olur.

Senin gibiler bu kafayla giderse iktidar olamayız, insanların farklı düşüncelerine adam akıllı cevap vermeyi öğrendiğin vakit biz bir şeyler başarabiliriz.

Linçleyecek değilim fakat şaşırtıcı geldi ve garipsedim bu kadar. Adam akıllı cevaplarım var bu arkadaş ağır AKP'li ve hiçbir bilgisi yok bu ilk konu değil yazdığı boş laf yapma lütfen sen de :D
Bu kafayla da alakası yok evet, en milliyetçi sizsiniz tamamdır hadi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ülke 1 yılda mükemmel bir hale gelmeyecek veya 1 yılda dolar 1 TL olmayacak. Ancak kötü gidişatın duracağına inanıyorum.

İnancınızı asla kaybetmeyin eğer kaybederseniz sizin de eleştirdiğiniz kişilerden farkınız kalmaz.

Şimdi gelin bunlara laf anlatın hocam. Konuda soru sordum diye bana saldırmaya başladı.
Bunun bu kafayla depremzedelere küfürler saydırdığına yemin bile edebilirim.

Bak sana bile boş yapma diyor. Tek sebebi insanların farklı düşüncelerini dinleyip adam akıllı cevap vermeliyiz demen.

Şimdi gelin bunlara laf anlatın hocam. Konuda soru sordum diye bana saldırmaya başladı.
Bunun bu kafayla depremzedelere küfürler saydırdığına yemin bile edebilirim.

Bak sana bile boş yapma diyor. Tek sebebi insanların farklı düşüncelerini dinleyip adam akıllı cevap vermeliyiz demen.
Saldıran yok, boş yapma da demiyorum boş laf yapma sen de diyorum çünkü depremle ne alakası var :D? Ben saygısız bir insan da değilim küfür dahi duyamazsın hiçbir şartta benden iradem sağlamdır :D
Soru sordun da ima yaptın ve amacın belliydi? Sana açıkça yüz kez anlattım ve açıkladım ha anlamıyor musun, anlayacağın dilde mesaj görürsün biter.

"Bak sana bile boş yapma diyor. Tek sebebi insanların farklı düşüncelerini dinleyip adam akıllı cevap vermeliyiz demen." Bunun cevabı da üstteki mesajımda var, adam akıllı cevapla alakası yok yani maalesef, önceki mesajları da bilmeden bir mesajdan da yola çıkılmayacağını o arkadaş belki öğrenir :D

Geri
Yukarı