Kılıçdaroğlu Cumhurbaşkanı olursa her şeyin düzeliceğine inanıyor musunuz?

Ben bunu forum değil instagram, twitter vb. yerlerde yazıyor olsaydım şuan silivrideydim. Ağzından AKP hakkında kötü bir kelime çıksın anında evinden alıyolar seni.
Gel de anlat. İktidar bunlara ne veriyorlarsa gözleri görmüyor kulakları duymuyor. Acaba harbiden reis ile 5 dk geçirince fikirleri falan mı değişiyor insanın?

Gel de anlat. İktidar bunlara ne veriyorlarsa gözleri görmüyor kulakları duymuyor. Acaba harbiden reis ile 5 dk geçirince fikirleri falan mı değişiyor insanın?
Benim kanaatimce gözleri boyanmış, beyinleri yıkanmış gibi geliyor.

Vaat ettiği her şey basit şeyler. Erdoğan sizleri vasata alıştırmış, malum bir şey yapınca bile şükrettiğiniz için. Güney Afrika Cumhuriyetinden farkımız yok. Üst kısımlar zenginlik içinde alt kısım sefalet içinde.

Vaat ettiği her şey basit şeyler. Erdoğan sizleri vasata alıştırmış, malum bir şey yapınca bile şükrettiğiniz için. Güney Afrika Cumhuriyetinden farkımız yok. Üst kısımlar zenginlik içinde alt kısım sefalet içinde.
Zaten hocam zenginler daha zengin, fakirler ise daha fakir oldu artık.

Zaten hocam zenginler daha zengin, fakirler ise daha fakir oldu artık.
Millet anlamıyor ki işte. Anlamaları için kafalarını vura vura mı anlatmak gerekiyor anlamıyorum. Kibar dille konuşuyorsun uyuz ediyorlar. Sert dil kullanıyorsun ters tepiyor Erdoğan'a oy vermeye devam ediyorlar.

Bu ülkenin fakir kesimi beyinsizin önde gidenidir. Şu ülkede yaşamasam paso veririm Erdoğana. Gözlerini açmadıkları sürece ben rakibine versem ne vermesem ne.

Kazansa da meclis AKP'de zaten.

CIA'in elinde boyle bir teknoloji var, Amerikanin somurgesi altina aldigi Turkiye gibi ulkelerde halkin secimlerini bu teknolojiyle belirliyorlar. Isterseniz videodaki adamlarin kim olduklarini arastirin dogru oldugunu anlayacaksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

CIA'in elinde boyle bir teknoloji var, Amerikanin somurgesi altina aldigi Turkiye gibi ulkelerde halkin secimlerini bu teknolojiyle belirliyorlar. Isterseniz videodaki adamlarin kim olduklarini arastirin dogru oldugunu anlayacaksiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
İnanmayın böyle saçmalıklara hocam. Yok öyle birşey. Halkın cehaletini başka ülkelere yükleyemeyiz.

Ayrıca şunu da unutmamak lazım kk ülkede tek başına karar alamayacak 6 lı masa var ayrıca içişleri bakanlığınada özdağ geçerse çok iyi olacak.

Geri
Yukarı