Kılıçdaroğlu: Cumhurbaşkanlığını ilk turda kazanırız

Belediyelerden akan paralar kesilince şaşkına dönen iktidarın salvolarını ezbere tekrar ediyorsunuz.
İmamoğlu ve yavaş neden cb adayı olsun diye çırpınıyor insanlar? Başarısız oldukları için mi?
Kimler nereleri yönetemiyormuş?

Kadro atarken dikkat etseymiş görevi bu değil mi?
İstanbul'u aldığında istabul kötüye doğru gittiğinde oradaki kadroları niye araştırmamış.

Kadro atarken dikkat etseymiş görevi bu değil mi?
İstanbul'u aldığında istabul kötüye doğru gittiğinde oradaki kadroları niye araştırmamış.
Ne varmış kadroda?
İçişleri Bakanlığı'nın temiz sicil kaydı verdiği insanlar mı?
Beş altı yerden maaş alanlar mı, devasa burslarla o ülke senin bu ülke benim cirit atanlar mı?

Sıkıntı tam olarak bu işte.

Yargılansın ben mahkeme kararına sonuna kadar saygı duyarım zaten. ( İçime sinmese bile.)

Ama Kemal Kılıçdaroğlu çıkıyor bizim iktidarımızda ilk iş SERBEST BIRAKACAZ diyor(!)

Van'a gidiyor binlerce insanın önünde sözler veriliyor. Selahattin Demirtaş'ın serbest kalmasını istiyorsanız bize katılacaksınız diyor...

Bak adil yargılayacaz ona göre bakacaz denmiyor. Direkt serbest bırakacaz demek bu kişi suçsuz masum biz arkasındayız demek olmuyor mu? Sorun ve sıkıntı tam olarak bu...

Özkancığım biz kalitesiz (!) muhalifler (senin gözünde) bunları da eleştiren seçmenleriz.

Bu demecin doğru olmadığını ve sert bi şekilde tepki verildiğini sen de iyi biliyorsun. Kişisel olarak doğru bulmuyorum.

Siz ise sizinkiler hata yapsa bile eleştirmiyorsunuz. Bir bildiği vardır diyorsunuz.

Aramızdaki fark bu :)

Hükümete nefretim yok benim. Her aykırı ve farklı düşüneni yaftalamaya çalışmayın. Yaşam 1 ve 0'lardan oluşmuyor.

Sen neden maydonoz oluyorsun şimdi.

Bunlardan yargılanır ve yüce Türk Adaleti (her ne kadar içine sizin partizan arkadaşlarınız dolmuş olsa bile) kararını verir.

Arkadaş ben o parti liderini savunmuyorum. Şu kör milliyetçilikten biraz uzaklaşın. Yarın benzer şeyler sizin başınıza geldiğinde burada oh olsun diyenlerin yanında da olmayacağım.

Kimsenin suçsuz muamelesi yaptığı yok. SD'ın ne olduğunu biliyoruz.

O zaman size sorarım, TRT'ye neden Terörist başı'nın kardeşi çıkarıldı.

Mahallenizi eleştirsenize partizanlar!
Mahalle mahalle diye ağzına bir sakız almışsın döndürüp döndürüp söylüyorsun biz de haksız yere yargılananların yanındayız, sen %100 ülkeye savaş açan bir adamın iştahını neden içeri atıldığını tartışıyorsun benimle, gereksiz milliyetçilikmiş neyi gereksiz kardeşim ? Asla suçsuz yere yargılanıp da sesimizi çıkarmayanlardan değiliz bizim tarafımız belli din, dil, ırk, siyasi görüş, cinsel görüşü zerre umrum da değil, devlete karşı olanların her zaman milliyetçisi olacağım bundan da gurur duyacağım konuları baska yerlere çekme bildiğin düz mantık milliyetçisi değilim sabahtan beri benimle bitane oksijen fazlalığını tartışıp onu savunmuyorum diyorsun. Biz de şuan ki hükümeti savunmuyoruz veya gereksiz bir şey demiyoruz.

Son düzenleme:
Başkanım lütfen aday olmayın, lütfen...

Dosya Ekleri

• 1660919457395.png
    1660919457395.png
    903,1 KB · Görüntüleme: 38
Kaybeden asla bir parti seçmeni değil, her zaman Türk halkı olmuştur. Zaten bundan sonra bu ülkede yaşanacak seçimleri Türkler değil, Suriyeliler ve Afganlar düşünsün. Ülke onların. Onlarda bizden akıllı davranır zaten.

Özkancığım biz kalitesiz (!) muhalifler (senin gözünde) bunları da eleştiren seçmenleriz.

Bu demecin doğru olmadığını ve sert bi şekilde tepki verildiğini sen de iyi biliyorsun. Kişisel olarak doğru bulmuyorum.

Siz ise sizinkiler hata yapsa bile eleştirmiyorsunuz. Bir bildiği vardır diyorsunuz.

Aramızdaki fark bu :)

Hep aynı basma kalıp cümleleri kullanıyorsun. :)

Madem eleştirebiliyorsun neden bir saattir Selahattin Demirtaş güzellemesi yapıyorsunuz? Yok ifade özgülüğü yok anayasa yok 26. madde gibi paylaşımlar yapıyorsun.

Madem Selahattin Demirtaş'ın paylaşımları ifade özgürlüğü kapsamında değil savunma. Ama sırf Erdoğan nefreti ile savunuyorsunuz bu kötü duruyor. AKP seçmeni bu tarz hareketlerden işte CHP'ye kaymıyor ve kararsız kalıyor... Hepsi şikayetçi hepsi sıkıntıları görüyor ama HDP'ye selam çakan HDP ile iş tutan bir partiye gitmek istemiyorlar olay bu kadar basit...
HDP başa gelse daha iyi yönetir diyecek kadar gözü kararanlar var baksana.

Hep aynı basma kalıp cümleleri kullanıyorsun. :)

Madem eleştirebiliyorsun neden bir saattir Selahattin Demirtaş güzellemesi yapıyorsunuz? Yok ifade özgülüğü yok anayasa yok 26. madde gibi paylaşımlar yapıyorsun.

Madem Selahattin Demirtaş'ın paylaşımları ifade özgürlüğü kapsamında değil savunma. Ama sırf Erdoğan nefreti ile savunuyorsunuz bu kötü duruyor. AKP seçmeni bu tarz hareketlerden işte CHP'ye kaymıyor ve kararsız kalıyor... Hepsi şikayetçi hepsi sıkıntıları görüyor ama HDP'ye selam çakan HDP ile iş tutan bir partiye gitmek istemiyorlar olay bu kadar basit...
HDP başa gelse daha iyi yönetir diyecek kadar gözü kararanlar var baksana.
Allah aşkına HDP ile iş tutmayan mı var? Neden kapatmıyorlar/kapatamıyorlar? Parti kapatması zor olduğundan mı yoksa başka neden mi?

Hiçbir parti masum değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı