Kılıçdaroğlu gençlerle birlikte Kocatepe'ye yürüyecek!

1661360699685.png

Kılıçdaroğlu gençleri bekliyor.

@ZCPS21 ben de haz etmediğimi söyleyebilirim. Devletin dini yoktur, devlet ve din işleri de birbirinden ayrı olmalı. Ayrı zaten de destekleyenlere haz etmiyorum. Destekleyenler Suudi Arabistan'a gidebilir, şeriat ile yönetiliyor orası mesela. Malezya'da olur, orası da şeriatla yönetilmekte.

@ZCPS21 ben de haz etmediğimi söyleyebilirim. Devletin dini yoktur, devlet ve din işleri de birbirinden ayrı olmalı. Ayrı zaten de destekleyenlere haz etmiyorum. Destekleyenler Suudi Arabistan'a gidebilir, şeriat ile yönetiliyor orası mesela. Malezya'da olur, orası da şeriatla yönetilmekte.

Hocam destekleyenleri 1 haftalığına saydığınız ülkelerden birine göndersek dayanamazlar geri dönmek isterler.

Bunlar dâhâ başlangıç.
Şu an seçim öncesi şov yapılıyor, fazlası değil.

Seçimden sonra kaos çıkacak gibi, Batı'dan gelecek olan saçma ideolojileri saymaya gerek bile yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı