Kılıçdaroğlu, Manhattan'da bulunan Türken Vakfı'na gitti

Gözünüzü açın.

Ara sıra çay içmek için çay bahçelerine takılırım, dün iki dayının konuşmasına şahit oldum. Duyduğum şey de şuydu ki millet alışveriş yapmaya gidiyorsa demek ki ekonomi kötü değil. Bu millet gözünü açmaz kolay kolay. Hayata bakış açıları kısıtlı.

Ara sıra çay içmek için çay bahçelerine takılırım, dün iki dayının konuşmasına şahit oldum. Duyduğum şey de şuydu ki millet alışveriş yapmaya gidiyorsa demek ki ekonomi kötü değil. Bu millet gözünü açmaz kolay kolay. Hayata bakış açıları kısıtlı.

Ben mi yanlış düşünüyorum bilmiyorum fakat ben Türkiye'nin hiçbir zaman bir Avrupa gibi olacağını sanmıyorum. Her olduğum ortamda insanların çoğunun cahil, kısıtlı bakış açılı olduklarını fark ediyorum. Ülke ne kadar kötü yönetilse de oyları veren insanlar bizim insanımız. Asıl problem cahillik bence. Cahilliği çözemezsek hiç bir zaman refah göremeyiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yeni nesil olarak elimizden geleni yapacağız. Her şeyi yerine oturtup gelecek nesillere güzel bir zemin hazırlayacağımıza inanıyorum.

Hocam yeni nesilde iyi bir kısım var fakat çoğunluğu bir tık ergen sanki. Yok drill midir nedir saçma sapan şeylere uyuyor çoğu. Umarım azınlık olarak iyi bir gelecek hazırlarız.

@ZCPS21 @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE bu yolladıklarım -331 IQ dayılara/teyzelere gelsin diyorlardı ya hani, 20 yıl önce yağ/tüp kuyrukları vardı vs. vs. diye haberleri yok ki? 70'lik yeni rakı 20 yıl önce 8.50₺ fiyatına alınıyordu. 🤣 Ekstra olarak: 22 yıl önce dolar 67 kuruş değil miydi yahu? :D

Dun9ADrX4AAPzRp.jpg

t2_49.jpg

Hocam yeni nesilde iyi bir kısım var fakat çoğunluğu bir tık ergen sanki. Yok drill midir nedir saçma sapan şeylere uyuyor çoğu. Umarım azınlık olarak iyi bir gelecek hazırlarız.
Her nesilde illaki çürük elmalar olacaktır tabii ki ama bizim gibi olan, bizim gibi düşünenlerde vardır elbet.

@ZCPS21 @LAPSEKİLLİ BIG SMOKE bu yolladıklarım -331 IQ dayılara/teyzelere gelsin diyorlardı ya hani, 20 yıl önce yağ/tüp kuyrukları vardı vs. vs. diye haberleri yok ki?
Aman salla gitsin, bu seçimi AKP kazansın da bizim millet enflasyon ne demek öğrensin.
En azındam tüp kuyruğu varmış, 2 sene sonra tüp kuyruğuna girecek paraları olmayacak.

Geri
Yukarı