Kılıçdaroğlu'ndan vatandaşa; verin yetkiyi, Türkiye'yi büyütelim, kalkındıralım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Normalde forumda bu kadar akp destekçisi olmazdı. Ne oldu da bunlar türedi anlamıyorum?

:d yeni dezenformasyon yasası yüzünden olmuştur.

Taraf tutarsan her türlü zarara girersin. Tarafsız kalırsan ülkenin yararına olur ama sırf Rusya düşmanısın diye yaptırım mı uygulayacak bu ülke? İki taraftan da çıkarımız var. Sanki biz Rusya'ya bayılıyoruz.

Çıkar değil :) muhtacız birisinin yağına buğdayına, diğerinin gazına mazotuna.

Son düzenleme:
Takvimden de kaynak atmanız ironikmiş.

Eki Görüntüle 1548131

Attığım kaynaklarda minimum 4 farklı anket firması vardı.

Eki Görüntüle 1548136

ALF'in yaptığı anket kesinlikle yanlış, fakat AKP'nin %41 alması imkansız.

Demek istediğim şuydu, biliyorsun ki nerdeyse tüm anket şirketleri taraflı oluyor her ne kadar objektifiz deseler de. O yüzden sadece tek taraflı anket şirketlerini takip edip bu taraf öndedir demek yanlış. Ama benim kendi düşüncem anketlerden bağımsız olarak millet ittifakının oylarının azaldığı yönünde. Kılıçdaroğlunun son 2 ay içerisinde yaptığı hamleler muhalefete oy kaybettirdi. Seçime yaklaştıkça oyları daha da azalacak hatta masa bile dağılabilir.

Demek istediğim şuydu, biliyorsun ki nerdeyse tüm anket şirketleri taraflı oluyor her ne kadar objektifiz deseler de. O yüzden sadece tek taraflı anket şirketlerini takip edip bu taraf öndedir demek yanlış. Ama benim kendi düşüncem anketlerden bağımsız olarak millet ittifakının oylarının azaldığı yönünde. Kılıçdaroğlunun son 2 ay içerisinde yaptığı hamleler muhalefete oy kaybettirdi. Seçime yaklaştıkça oyları daha da azalacak hatta masa bile dağılabilir.
Öyle. Şuan sol dev durgunluk döneminde. Ama öyle şak diye oy kaybetmiyor.

Bu siyasi zekayla Erdoğan'ın karşısında durma ihtimalin yok. Başörtü ve ABD gezisi hamleleri ile iyice halkın güvenini yıktın. Ekonomi ve sığınmacı gibi toplumun ortak sorunları olan meseleleri gündemde tutarak ancak Erdoğan karşısında avantajlı olursun. Başörtü ve kültürel problemleri konuşarak yalnızca kendini rezil etmeye devam edersin.

Dediğim gibi tek kaynakla sınırlı kalırsan at gözlüğüyle dünyaya bakmaya devam edersin. Fondaş medya ne yazarsa ona inanırsınız.
Yandaş, çamur, gerçekleri her daim çarpıtan, birilerinin borazanı medyadan beslenmemek lazım tabi ki.
Memlekette haber yapabilen basın can çekişiyor. Yemedikleri ceza, çekmedikleri cefa kalmamış. Çamur medya maymunlarını şuraya getirip az buçuk habercilik yapmaya çalışanlara "fondaş" mı diyorlar?
"Bu kadar da olmaz, insan biraz utanır" diye düşünüyorum ama her absürdlükte şaşırma eşiğimiz kırılıyor. Önüne geçilemeyen, acayip bir şebeklik bu.

Eki Görüntüle 1548041

Cumhuriyet halk partisi genel başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "yetkiyi verin, Türkiye'yi değiştirelim, yetkiyi verin Türkiye'yi büyütelim, yetkiyi verin Türkiye'yi kalkındıralım. Yetkiyi verin çiftçinin, esnafın, sanayicinin yüzü gülsün. Yetkiyi verin gençlerin yüzü gülsün, gençler umutlarını yurt dışında değil kendi topraklarında yeşertsin" dedi.

:d...

Akp devam etsin en azından CHP'nin başa gelmesinden iyidir ülkenin başına gelecek adamakıllı birileri olmadığı sürece bu böyle devam etmesi daha iyi gibi beliyor bana.

Bencede Mansur Yavaş aday olsa bile kazanamaz bence ülke de troll çok bir de suriyeliler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı