Kılıçdaroğlu'nun evinin mütevaziliği

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
O İstanbul ve Ankara ne zorluklarla alındı biliyorsundur umarım.

Hocam ben sandıklar bırakıldığı için kaybedilen bir önceki Ankara seçimlerinde de oy kullandım en az sizin kadar biliyorum, hatta şu an babası bir osb bölgesinde kontrol olduğu için sadece kendi sabunlama jeoloji raporları geçirilen jeoloji mühendisinin şu an o belediyenin meclisinde üye olduğunu da biliyorum. Liyakatsizlik ve kokuşmuşluk her yerde.

Kendisini her ne kadar sevmesem de en azından rezalet biri değil. Siyasi açıdan en yetenekli kişi değil, her zaman doğru şekilde konuşmuyor fakat ben kendisinden ziyade arkasını seviyorum. Beni şu anda Memleket ya da TİP (o da yarı ittifak yaptı ya) dışı bir partiye oy verdirecek sebep Meral Akşener, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş.
6lı masanın çoğunu sevmiyorum zaten fakat şu anda bir demokrasi görüyoruz o toplulukta. Benim gönlümü çalan nokta da orası.
Gönül Memleket diyor ama malesef hedef de sebep de belli.

Bak güzel kardeşim boşuna Kılıçdaroğlundan medet umuyorsunuz, bunu dediğim için bana kızabilirsin umurumda değil, ben ilk turda istediğime 2. turda Erdoğan ve Kılıçdaroğlu kalırsa Kılıçdaroğluna veririm, geçmişte Ekmelettine verdiğim gibi. Ancak bu adam ilk turda kazanamaz ve 2. turda da kaybeder, çünkü çok pasif, elektiriği kesik evde oturan birisinin 2. turda önceki seçimde %52-54 AKP seçmeninden oy almasını bekleme. Mansur ve Ekrem başkanı göreve gelirse görevlendirecek.

Bilmiyorum, belki bu Kılıçdaroğlunu seviyorsunuz, belki trollük, belkide Erdoğan kazansın diye yapılıyor. Bu beni bağlamaz, Kılıçdaroğlu AKP seçmenini ikna etmeye baksın, çünkü 2. turda %25 kararsız seçmen olacak, onların oyunu düştüğünde bu şekilde giderse Erdoğan kazanır. Acilen erken seçim ve anayasa ihlali yöntemleriyle aday olmaya kalkan Erdoğan hakkında çalışma yapması lazım, yoksa dün gördün KK hariç masadakilerin hiçbirisinin yüzü gülmüyordu, düşünsene %1 alamayacak partilere bile bakanlık veriliyor ama adamların yüzü gülmüyor, eşinin bile yüzü gülmüyor. Kazanmasını isterim ama elektriği kesilmiş evde oturarak protesto eden birisi bu işi başaramaz, eğer kazanmak istiyorsan, Erdoğanın anayasaya aykırı aday olmasını engelleyeceksin, bunun 1. seçim propagandan yapacaksın, gidipde Türbanı anayasaya koyalım, Demirtaşı bırakalım dersen, oy alamazsın, 1 alırsın 3 kaybedersin. Buna kendinizi hazırlayın, gaz verip, gaz almayı bırakın.

Bak güzel kardeşim boşuna Kılıçdaroğlundan medet umuyorsunuz, bunu dediğim için bana kızabilirsin umurumda değil, ben ilk turda istediğime 2. turda Erdoğan ve Kılıçdaroğlu kalırsa Kılıçdaroğluna veririm, geçmişte Ekmelettine verdiğim gibi. Ancak bu adam ilk turda kazanamaz ve 2. turda da kaybeder, çünkü çok pasif evinde elektiriği kesik oturan birisinin 2. turda önceki seçimde %52-54 AKP seçmeninden oy almasını bekleme.

Bilmiyorum, belki bu Kılıçdaroğlunu seviyorsunuz, belki trollük, belkide Erdoğan kazansın diye yapılıyor. Bu beni bağlamaz, Kılıçdaroğlu AKP seçmenini ikna etmeye baksın, çünkü 2. turda %25 kararsız seçmen olacak, onların oyunu düştüğünde bu şekilde giderse Erdoğan kazanır. Acilen erken seçim ve anayasa ihlali yöntemleriyle aday olmaya kalkan Erdoğan hakkında çalışma yapması lazım, yoksa dün gördün KK hariç masadakilerin hiçbirisinin yüzü gülmüyordu, düşünsene %1 alamayacak partilere bile bakanlık veriliyor ama adamların yüzü gülmüyor, eşinin bile yüzü gülmüyor. Kazanmasını isterim ama elektriği kesilmiş evde oturarak protesto eden birisi bu işi başaramaz, eğer kazanmak istiyorsan, Erdoğanın anayasaya aykırı aday olmasını engelleyeceksin, bunun 1. seçim propagandan yapacaksın, gidipde Türbanı anayasaya koyalım, Demirtaşı bırakalım dersen, oy alamazsın, 1 alırsın 3 kaybedersin. Buna kendinizi hazırlayın, gaz verip, gaz almayı bırakın.
%52 %54 AKP seçmenine kadar okudum.

Bilmiyorum, belki bu Kılıçdaroğlu'nu seviyorsunuz, belki trollük, belki de Erdoğan kazansın diye yapılıyor.
Hayır. Aksine hiç sevdiğim birisi değil. Hatta ittifak içinde olmasaydı asla oy vermeyeceğim bir insandı. Ancak bu şekilde takım olarak yola çıkılıyorsa benim için uygun.

%52-%54 AKP seçmenine kadar okudum.
AKP + MHP'nin oyu %40 maksimum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı